36 فروشگاه مشارکتی اتکا به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد

دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا 36 فروشگاه مشارکتی اتکا را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح نمود.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان اتکا، دکتر رضایی با اشاره به برنامه سال 98 سازمان اتکا برای افتتاح هزار فروشگاه مشارکتی در سراسر کشور ، اظهار داشت: راه اندازی فروشگاه های اتکا در مناطق محروم و مرزی کشور و ارائه خدمات به جامعه هدف و عموم مردم در این مناطق ،  اولویت مهم سازمان اتکا برای ارائه خدمات خرسندساز محسوب می شود. هدف اصلی سازمان اتکا ایجاد فروشگاه در مناطق مرزی و دور افتاده کشور برای ارائه خدمت به خانواده محترم نیروهای مسلح و آحاد مردم در اقصی نقاط کشور است.

وی  آموزش کارکنان فروشگاه های اتکا در زمینه فروشگاه داری و مشتری مداری ، کاهش قیمت و ارتقای کیفیت کالاهای اتکا را گام بعدی سازمان برای افزایش سطح رضایتمندی نیروهای مسلح برشمرد و افزود: با جایگزینی طرح شارژ ريالی کارت حکمت به جای واگذاری کالا به خانواده محترم نیروهای مسلح ، از این تاریخ گام بزرگی در این زمینه برداشته و همچنان تلاش می کنیم سطح رضایتمندی خانواده محترم نیروهای مسلح را بیش از پیش ارتقاء دهیم و زمینه دسترسی سریع و آسان آنها را به فروشگاه های اتکا در سراسر کشور فراهم کنیم.
 
وی افزود:  در حال رایزنی و مذاکره با تعدادی از ارگان های دولتی و نیروهای مسلح برای گسترش فروشگاه های اتکا در سایر شهرهای استان ها هستیم تا گستره خدمات رسانی مطلوب به جامعه هدف و عموم مشتریان در تمامی شهرها هرچه بیشتر توسعه یابد.
دکتر رضایی با تأکید بر لزوم پیوند تولید تا مصرف در سازمان اتکا و عملیاتی کردن شعار « از تولید تا مصرف با اتکا » ، تصریح کرد: امروز افتتاح 36 فروشگاه مشارکتی اتکا در 16 استان کشور سرآغاز حرکت نوین فروشگاه داری در سازمان اتکا است و توسعه خدمات رسانی در فروشگاه ها سرلوحه فعالیت های چند وجهی اتکا است.

در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاونین و مدیران سازمان اتکا ، مدیران عامل شرکت های تابعه و هیئت مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا برگزار شد ، رؤسای فروشگاه های اتکا سراسر کشور به گفتگو و تبادل نظر با مدیرعامل سازمان اتکا پرداختند.
 
 

دسته بندی: 
اتکا

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط