چهارمین همایش تخصصی ورزش و آمادگی جسمانی وزارت دفاع برگزار شد

چهارمین همایش فصلی تخصصی ورزش و آمادگی جسمانی وزارت دفاع و پشتیبانی  نیرو های مسلح  با حضور دکتر داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای  وزارت ورزش و جوانان ، سردار باران چشمه رئیس سیزم قاره آسیا، معاون منابع انسانی وزارت دفاع، جانشین سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح  و مدیر کل تربیت بدنی وزارت دفاع به میزبانی صنایع الکترونیک ایران  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ دکتر داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در این همایش ضمن تشکر از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای اهمیت دادن به مقوله ورزش  آمادگی جسمانی در سطح این وزارتخانه بیان داشت: آمادگی جسمانی به دلیل شرایط گوناگون و عرصه های مختلف در دوران دفاع مقدس به عنوان  یک ضرورت از اهمیت قابل توجه ای در نیروهای مسلح برخوردار بود.

وی در همین زمینه ادامه داد: امروز در شرایط صلح نیز توجه به مقوله ورزش پهلوانی و قهرمانی به عنوان یک اصل و مأموریت ذاتی در نیروهای مسلح و وزارت دفاع بسیار مهم تلقی می شود و از طرفی هر چه در این بحث سرمایه گزاری کنیم، از هزینه های اعتیاد و درمان بیماری ها و... جلوگیری کرده ایم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از قهرمانان و دست اندرکاران ورزشی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که درکسب عناوینِ اول مسابقات در رشته های سه گانه نیروهای مسلح، فوتسال فرماندهان نیروهای مسلح،  بدمینتون نیروهای مسلح،  سیزم آسیا در کشور عمان  و.. نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و خوش درخشیدند تجلیل به عمل آمد .

انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط