پیوند سازمان اتکا و کمیته امداد پیوند خوب و مبارکی است

نشست مشترک مدیرعامل سازمان اتکا و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتکا؛ در این نشست که جمعی از معاونین و مدیران هر دو مجموعه نیز حضور داشتند ، دکتر رضایی با اشاره به تاریخچه سازمان اتکا و برخی از خدمات و توانمندی های سازمان اتکا و شرکت های تابعه ، اظهار داشت: الحمدالله اتکا سعی کرده است در سال های اخیر به خصوص در سال رونق تولید با بهره گیری از دانش و توان نیروهای داخلی سهم تولید داخلی در محصولات عرضه شده در فروشگاه های خود را به حداکثر رسانده و عرضه و فروش محصولات خارجی را به صفر برساند.

 وی در ادامه با اعلام آمادگی فروشگاه های اتکا جهت تخصیص غرفه به کمیته امداد  امام خمینی (ره) و مددجویان عزیز آن ، تصریح کرد: می توان با خرید محصولات مددجویان کمیته امداد ، آنها را به اشتغال زایی و خودکفایی رساند که برکات این مهم بسیار شیرین خواهد بود.

مهندس فتاح نیز در این دیدار با اشاره به نیازها و ظرفیت های کمیته امداد و پتانسیل بسیار خوب سازمان اتکا ، بیان نمود: الحمدالله روحیه خدمات رسانی در اتکا ملموس بوده و دیدگاه های مدیرعامل آن نیز به اهداف کمیته امداد نزدیک است.

ایشان با بیان اینکه هیچکدام از مجموعه ها منفعت شخصی ندارند ، پیوند سازمان اتکا و کمیته امداد را پیوند بسیار خوب و مبارکی دانست که انشاءالله رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت.

در این دیدار ، معاونین و مدیران هر مجموعه به بیان راه های همکاری و تعامل بیشتر پرداختند.

در پایان این نشست ، معاونین و مدیران سازمان اتکا نیز از نمایشگاه توانمندی های مددجویان کمیته امداد در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید به عمل آورده و از نزدیک با این توانایی ها آشنا شدند.

دسته بندی: 
اتکا

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط