پیام تبریک رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به " امیر آشتیبانی" و سردار "غلامرضا سلیمانی"

حجت الاسلام و المسلمین قندهاری رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیام های جداگانه ای انتصاب "امیر آشتیانی" به سمت جانشینی ستاد کل نیروهای مسلح و " سردار غلامرضا سلیمانی" به ریاست سازمان بسیج مستضفین را تبریک گفت.
در متن این پیام ها آمده است:
وَ أعِدّوا لَهُم مَااستَطَعتُم مِن قُوَّة وَ مِن رِبَاطِ الخَیل، تُرهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ الله وَ عَدُوَّکُم...
 
برادر گرانقدر امیر سرتیپ محمد رضا آشتیانی
با سلام و تحیات الهی
انتصاب جنابعالی از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) به سِمت «جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح» که بیانگر حسن اعتماد معظم له،تعهد و شایستگی های آن برادر ارجمند است را تبریک عرض می نمایم.
بی شک تجارب گرانبها و نقش آفرینی جنابعالی در سنگرهای گوناگون، پشتوانه ای ارزشمند برای ارتقای بنیه دفاعی و امنیتی کشور خواهد بود.
از پیشگاه خداوند متعال موفقیت و سربلندی تان را در جهت خدمتگزاری به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبعیت از منویات فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مسئلت می نمایم.
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
محمد حسین قندهاری
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در متن پیام سردار غلامرضا سلمیانی آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام بدین وسیله انتصاب شایسته جناب عالی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که نشان از تعهد، حسن سوابق خدمتی و نقش آفرینی های به موقع  آن برادر گرامی در  عرصه های انقلاب اسلامی بوده، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید است با هم افزایی سازنده ­تر با مجموعه وزارت دفاع  وپشتیبانی نیروهای مسلح، در راه نورانی و خطیر شجره طیبه بسیج در آن سازمان مردمی و انقلابی با توکل بر خداوند متعال و استمداد از اهل بیت عصمت و طهارت  موفق و پیروز باشید.
از پیشگاه حضرت احدیت دوام توفیقات در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و عمل عالمانه به فرامین نایب بر حق ایشان فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای برایتان مسئلت دارم.
 
 
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
محمد حسین قندهاری
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط