پیام تبریک رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به آیت الله رئیسی

حجت الاسلام و المسلمین قندهاری رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع متن پبام بدین شرح است:
برادرارجمند حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی( دامت توفیقاته)
با سلام و تحیات
انتصاب جنابعالی به "ریاست قوه قضائیه" با حکم مبارک ولی امر مسلمین و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که بیانگر لیاقت و شایستگی‌های آن برادر عزیز است را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.
انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان ریاست قوه قضاییه از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با توجه به سوابق مدیریتی و ظرفیت‌های ارزشمند علمی و فکری جنابعالی، در این دوره که نقطه عطفی برای قوه قضا در گام دوم انقلاب محسوب می‌شود، ‌فرصتی بزرگ برای دستگاه قضاست تا به تناسب تحولات و شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور، والاترین ارزش جامعه‌‌ اسلامی یعنی عدالت را به جایگاه انقلابی اسلامی خود رساند.
‌ اینجانب ضمن تبریک مجدد به جنابعالی، توفیق شما را در ‌پیشبرد برنامه‌ها در مسیر تحقق آرمان‌های بلند امام راحل (ره)، منویات رهبر معظم انقلاب آرزومندم و ‌امیدوارم مدیریت دستگاه قضایی در طلیعه‌ پنجمین دهه از عمر انقلاب اسلامی با اقدامات مجدانه جنابعالی و دیگر تلاشگران این عرصه‌ مهم، شاهد گام‌های بلندتری در احقاق حقوق مردم، تحقق عینی عدالت، مبارزه قاطع با هرگونه فساد در لایه‌های مختلف و تأمین هر چه بیشتر انضباط قضائی، اجتماعی و اداری باشد.
 
محمد حسین قندهاری
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پش ن م

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط