پيام تبريك رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع به سرلشكر موسوي و صالحي

رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع انتصاب فرمانده كل ارتش و جانشين ستاد كل نيروهاي مسلح را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدحسين قندهاري رئيس سازمان عقيدتي سياسي‌ وزارت دفاع با صدور پيامي، انتصاب امير سرلشكر سيدعبدالرحيم موسوي به عنوان فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران و سرلشكر عطاالله صالحي را به جانشيني ستاد كل نيروهاي مسلح تبريك گفت و براي آنان در اين مسئوليت‌هاي جديد آرزوي توفيق كرد.

متن پيام رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع به شرح ذيل است:

برادر ارجمند امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحيت فراوان:

‌ارتقاء به درجه سرلشكري و انتصاب به عنوان فرماندهي كل ارتش جمهوري اسلامي ايران كه نشان از اعتماد و حسن نيت حضرت امام خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب و فرماندهي كل قوا (مدظله العالي) به جنابعالی مي‌باشد را از طرف خود و ‌‌آحاد کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک می‌گویم.‌

ان‌شاءالله حضور جنابعالی كه از ذخاير انقلاب و نيروهاي مسلح بوده و داراي سوابق و تجارب ارزشمندي از سال‌هاي دفاع مقدس در حوزه‌هاي فرماندهي و ستاد مي‌باشيد موجب ارتقاي بيش از پيش توانمندي‌هاي ارتش هميشه قهرمان جمهوري اسلامي ايران براي دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) و نايب بر حقش حضرت امام خامنه‌اي (مدظله العالي) شود. از خداوند متعال توفیقات روزافزونتان را مسئلت می‌نمایم.

وی همچنین در پیامی جداگانه انتصاب شاسیته سرلشکرصالحی به جانشینی ستاد کل نیروهای مسلح را تبریک گفت.
متن پيام رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع به شرح ذيل است:

برادر ارجمند امیر سرلشکر عطاءالله صالحی

جانشین محترم ستاد کل نیروهای مسلّح

با سلام و تحيت فراوان:

انتصاب شایسته حضرتعالی از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سمت جانشین ستاد کل نیروهای مسلّح که نشان از توانمندی و تجارب شما در طول سال‌ها خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح دارد، را صمیمانه تبریک می‌گویم.

امیدوارم در خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی و ارتقای بیش از پیش قدرت دفاعی نیروهای مسلح‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تحت فرماندهی حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) موفق و موید باشید، از خداوند متعال تأییدات روز‌افزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسألت می‌نمایم. ‌

ومن الله التوفيق

رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح

محمدحسين‌ قندهاري

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط