پرتاب ماهواره بر سیمرغ موفق بوده و ما به اهداف‌مان رسیدیم+گزارش تصویری

سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص ماهواره بر سیمرغ و دروغ پراکنی مقامات و رسانه های آمریکایی اظهار داشت: پرتاب ماهواره بر سیمرغ موفق بوده و ما به اهداف‌مان رسیدیم ولی انتظار هم نداریم مقامات آمریکایی از موفق بودن این پرتاب چیزی بگویند.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار دهقان در حاشیه افتتاح مسجد بقیه‌الله (عج)و در پاسخ به این سوال که واکنش وزارت دفاع به تحریم‌های اخیر آمریکا که به بهانه موشکی مطرح شده، چه خواهد بود؟ گفت: واکنش ما این است که به کار آن‌ها توجهی نکنیم و کار خودمان را انجام دهیم.
وزیر دفاع همچنین  با تبریک دهه کرامت افزود: با توجه به نیازمندی منطقه به یک مجموعه فرهنگی و دینی این توفیق را پیدا کردیم در خدمت همکاران و مردم منطقه برای نشر شعائر انقلابی ، حسینی و خاندان اهل بیت این مسجد ساخته شود.
وی تصریح کرد: حدود دوسال پیش طبق بررسی های انجام شد این منطقه فاقد یک مرکز دینی فرهنگی به ویژه محلی که خدمات مثبت و گسترده‌ای در زمینه ارائه کند بود که بر این مبنا تصمیم  احداث یک مسجد و مرکز فرهنگی در این منطقه گرفته شد و تلاش شد در تا در ساخت این مجموعه ضمن حفظ سادگی، از  ابهت مطبوع ظاهری بهره مند باشد.
سردار دهقان با بیان اینکه تمامی همکاران ما در وزارت دفاع با کمک شخصی در ساخت این مسجد مشارکت کردند و اینطور نبوده است که این مسجد تماما با بودجه وزارت دفاع ساخته شده باشد، در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ارزیابی خودش از عملکرد وزارت دفاع در دوره وی گفت: من سعی کردم که طی این 4 سال به وظایفم عمل کنم.
ح.اب1529
انتهای پیام***

 

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط