پایگاه اطلاع رسانی ۱۰۰۰شهید وزارت دفاع افتتاح شد

مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی یک هزار شهید وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، صبح امروز با حضور  سردار دکتر حسین  دهقان وزیر دفاع و حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در وزارت دفاع برگزار ‌شد.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی هزار شهید صنعت دفاعی، صبح امروز با حضور سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده معظم وزرای دفاع شهید  و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شهدا برگزار ‌شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید اظهار داشت: برخی کلمات در بین مردم دارای جایگاه و احترام هستند که در بین مسلمانان کلمه شهید نیز دارای احترام خاصی است و آن را با هاله نور می‌بینند.
وی افزود: امروز در جامعه ما به خصوص بعد از انقلاب اسلامی واژه شهید قداست بسیار بالایی پیدا کرده ما مدیون دکتر، مهندس، پروفسور، مخترع، مجتهد و مرجع هستیم ولی به هیچ کدام به میزان شهدا مدیون نیستیم زیرا این افراد در سایه آرامشی که شهید ایجاد کرده خدمت کرده‌اند.
رئیس بنیاد شهید تاکید کرد: زمانی که مقام معظم رهبری بنده را به عنوان نماینده خود در بنیاد معرفی کردند به من فرمودند حتما بروید و دیدار کنید، سپاسگزاری کنید از اینها و بگویید اگر شماها نبودید کشور ما نبود و آرامش نداشتیم.
وی افزود: اگر امروز مقام معظم رهبری با اقتدار در برابر جنایتکاران، استکبار و دنیا می‌ایستد، اگر رئیس‌جمهور در نیویورک با کلام قاطع و اقتدار سخن می‌گوید، اگر هیات دیپلماسی با اقتدار از مسئله هسته‌ای سخن می‌گوید، این اقتدار را شهدا، جانبازان و ایثارگران به ما داده‌اند.
شهیدی با تاکید بر اهمیت جایگاه شهدا و ایثارگران گفت: مقام معظم رهبری گفتند اگر کشور ما مجددا دچار حمله شود این جانبازان و خانواده شهدا هستند که دوباره به صحنه می‌آیند.
در پایان این مراسم سایت پایگاه اطلاع‌رسانی شهدای وزارت دفاع توسط همسر شهید چمران افتتاح شد.


 

 

 

 

ح.اب1529
انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط