وزیر دفاع با امام جمعه زنجان دیدار کرد

دیدار و بازدیدهای وزیر دفاع در سفر به زنجان با شخصیت‌ها، واحدهای صنعتی و همچنین مراکز آموزشی ادامه دارد.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛ سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح در جریان سفر خود به زنجان به دیدار نماینده ولی فقیه در استان زنجان رفت.
در ادامه این سفر وزیر دفاع به همراه مسؤولان استان زنجان به بازدید از دانشگاه علوم پایه رفت و در جریان فعالیت‌های این دانشگاه قرار گرفت.
بازدید از ترانسفورماتورسازی کوشکن و همچنین بازدید از ایران ترانسفو یکی از شاخص‌ترین صنایع استان زنجان از دیگر برنامه‌های امروز وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده که انجام شده است.
گفتنی است شرکت ترانسفورماتورسازی کوشکن در زمینه تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع با بازده بالا فعالیت می‌کند و تولیدات آن شامل تولید ترانسفورماتورهایی با کارکرد مطمئن و عمر طولانی است که در سال 1381 تاسیس شده است.
بازدید از شرکت ایران‌ترانسفو دیگر برنامه وزیر در زنجان است، این شرکت تولید کننده پیشرو در خاورمیانه بوده و محصولات آن شامل ترانسفورماتورهای کوچک توزیع تا ترانسفورماتورهای بزرگ قدرت، ترانسفورماتورهای خاص متناسب با نیاز صنعت، تجهیزات ترانسفورماتور و همچنین انواع پست‌ها است.
 شرکت ایران‌ترانسفو زنجان نخستین شرکت در این زمینه در کشور بوده که در مساحتی بالغ بر یک میلیون متر مربع شناخته شده و دیگر کارخانه این گروه نیز در شهر ری احداث شده است.

ح.اب1529
خبر در حال تکمیل شدن می باشد.

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط