وزیر دفاع از نمایشگاه دستاورد های صنایع دریایی در یزد بازدید کرد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به یزد سفر کرده است؛ با حضور در صنایع دریایی شهید مقدم یزد، از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی سازمان صنایع دریایی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردهای سازمان صنایع دریایی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر پا شده است؛ از فناوری های پیشرفته دریایی در حوزه های پدافند دریایی، قوای محرکه، انتقال قدرت و رانش دریایی، بومی سازی واتر جت، شناورهای سطحی با ظرفیت های متفاوت، شناورهای تندرو، شناورهای اثر سطحی و مرکز نوآوری دریایی و سرای نخبگان دریایی بازدید کرد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه با حضور در جمع کارکنان صنایع دریایی شهید مقدم یزد تلاش ها و مجاهدت های متخصصین این صنعت را نوید بخش و امید آفرین دانست و افزود: به کوری چشم بدخواهان این ملت و نظام اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همت مردم و رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی و عنایات خداوند متعال با هر چه باشکوه تر برگزار خواهد شد.
امیر سرتیپ حاتمی در ادامه با اشاره به دشمنی های مستمر نظام سلطه و در رأس آنها شیطان بزرگ آمریکا گفت: بر اساس اسناد متقن بیش از 500 هزار نفر از مردم سوریه کشته و زخمی شده اند وحدود 10 میلیون نفر نیز آواره و بی خانمان شدند که این نمونه کوچکی از روح استکباری و ضد انسانی حامیان حقوق بشر در جهان است.
امیر سرتیپ حاتمی در پایان با اشاره به ایستادگی، مقاومت و بصیرت انقلابی و ولایت پذیری ملت بزرگ ایران اسلامی اظهار امیدواری کرد: نظام اسلامی با قدرت و شکوه هر چه بیشتر به سمت پیشرفت و تعالی و فتح قله های افتخار پیش خواهد رفت.


 

 


انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع دریایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط