وزير دفاع برحمايت همه‌جانبه‌‌ از سپاه، ارتش و نيروي انتظامي تأکيد کرد

امير حاتمي با تاکيد بر حمايت از محور مقاومت به ويژه سرلشکر قاسم سليماني گفت: حمايت‌هاي همه‌جانبه‌‌ از سپاه، ارتش و نيروي انتظامي در حوزه‌هاي پدافندي، موشکي و دريايي و مرزباني و ساير حوزه هاي حائز اهميت با قدرت ادامه خواهد يافت.
امير سرتيپ امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در مراسم معارفه خود در اين وزارتخانه با تبريک روز صنعت دفاعي اظهار داشت: اقتدار امروز ايران اسلامي در عرصه صنعت دفاعي با تلاش متخصصان صنعت دفاعي، وزراي سابق دفاع و کارکنان مخلص و متعهد وزارت دفاع به دست آمده است که در طول 4 دهه گذشته تلاش هاي زايد الوصفي براي ارتقاء توان دفاعي صورت گرفته است.
وي با بيان اينکه دوره وزارت سردار دهقان واقعا يک دوره آفتخارآميز است، گفت: در چهار سال گذشته تمام تلاشمان ارتقاي توان بازدارندگي و پشتيباني از نيروهاي مسلح بوده است که بحمدالله به اهدافمان دست يافتيم.
وزير دفاع با قدرداني از اعتماد فرمانده معظم کل قوا، رئيس جمهور و اعتماد نمايندگان مجلس شوراي اسلامي افزود: از خدواند متعال مي‌خواهم من را در اين راه ياري کند تا بتوانيم با سربلندي و سرافزاري در مسير تحقق اهداف مقدس نظام اسلامي گام برداريم.
اميرحاتمي با بيان اينکه تمام اهداف و سياست‌هاي دوره سردار دهقان تداوم خواهد يافت، تصریح کرد: در برنامه 4 ساله پيش‌بيني شده در حوزه موشکي، هوايي، پد‌افندي، رزم زميني و ... تلاش بيشتري خواهيم داشت تا قدرت و اقتدار دفاعي جمهوري اسلامي ايران افزايش يابد.
وزير دفاع و پشتيبانی نيروهای مسلح همچنين به معيشت کارکنان شاغل و بازنشسته نيروهاي مسلح تأکيد و اظهار کرد: توجه جدي در اين بخش خواهند داشت.
ح.اب1529
انتهاي پيام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط