نخستین همایش سازمان دفاعی دانش بنیان فردا در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار می شود

با حضور سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امیر دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، نخستین همایش سازمان دفاعی دانش بنیان با شعار "اقتدار ملی،سازمان دفاعی دانش بنیان" فردا در دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع برگزار می شود.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، ایجاد درک مشترک برای دستیابی به سازمان دفاعی دانش بنیان ، زمینه سازی جهت تولید، اشتراک و بکارگیری دانش های نوظهور ، ایجاد فضای مناسب برای حمایت هرچه بهتر از شرکت های دانش بنیان و شبکه سازی آنان در راستای تحقق پروژه های دفاعی از اهداف برگزاری این همایش می باشد.
در این همایش علاوه بر ارائه مقالات ، چندین نشست تخصصی در راستای شناسایی فرصت ها و چالش های سازمان دفاعی دانش بنیان در قالب کارگاههای تخصصی برگزار می شود. همچنین در این نشست ها  موضوعاتی از قبیل چگونگی ایجاد و حمایت از شرکت های دانش بنیان در سطح کشور و شبکه سازی آنها، فرصت های حاکمیت شرکتی، بکارگیری صحیح سرمایه های انسانی در سازمان های دفاعی، ارتباطات صنعت و دانشگاه، دفاع همه جانبه و در نهایت پایداری اقتصادی و اقتصاد مقاومتی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
 

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط