مراسم سالگرد شهادت سردار شوشتری در مشهد برگزار شد

مراسم هشتمین سالگرد شهادت سردار نورعلی شوشتری با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، خانواده ی معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، رزمندگان دوران دفاع مقدس و عموم مردم شهید پرور استان و مشهد مقدس در حسینیه ی شهدای بهشت رضا (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع ؛ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که برای بازدید از صنایع دفاعی مستقر در مشهد مقدس به این شهر سفر کرده بود با حضور در این مراسم باشکوه یاد و خاطره ی شهید سرافزار سپاه اسلام سردار نورعلی شوشتری را گرامی داشت.
 در مراسم گرامیداشت شهید سردار نورعلی شوشتری ، رئیس بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) طی سخنانی به تشریح ابعاد زندگی سراسر افتخار این مجاهد فی سبیل ا.... پرداخت و گفت: شهید شوشتری نسبت به مشکلات مردم کشورمان به خصوص مردم سیستان و بلوچستان بسیاردغدغه مند بود و هرگز در راه خدمت رسانی به مردم منطقه لحظه ای فروگذار نگرد.
گفتنی است در هشتمین سالگرد شهادت سردار نورعلی شوشتری ؛ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ، استاندار خراسان، شهردار مشهد و جمع کثیری از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس حضور داشتند.
 وزیر دفاع بعد از اتمام مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت شهید شوشتری باحضور در مزار شهدای مشهد و قرائت فاتحه در کنار خانواده های معظم شهیدان، برمزار شهدای دفاع از حریم اهل بیت عصمت (ع) حاضر شد و با برخی از خانواده های عزیز شهدا از نزدیک گفتگو کرد.
انتهای پیام/ 

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط