كواكبيان : مجلس با همه ظرفيت خود از بخش دفاع حمايت مي كند

كواكبيان نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در همايش حقوق دفاعي طي سخناني با اشاره به اهميت بخش دفاع و ضرورت تقويت همه جانبه نيروهاي مسلح براي دفاع از تماميت ارضي و حفظ امنيت كشور تصريح كرد: نمايندگان مجلس با بالاترين راي به امير سرتيپ امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح حمايت همه جانبه خود را از بخش دفاع به نمايش گذاشته اند.
وي با بيان اينكه تغيير نام وزارت جنگ به وزارت دفاع يكي از بركات انقلاب اسلامي بود بيان داشت: اين مهم نشان داد نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ملت بزرگ و نيروهاي مسلح كشورمان اقتدار نظامي خود را براي دفاع از صلح و امنيت مي خواهند.
 كواكبيان با تبيين جايگاه و نقش تعيين كننده وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در تامين امنيت ملي و دفاع از حقوق ملت ايران تاكيد كرد : يكي از اركان مهم براي تامين منافع ملي وجود نيروهاي مسلح مقتدر با قدرت بازدارندگي موثر مي باشد.
وي با قدرداني و تشكر از تعامل سازنده و فعال وزارت دفاع با مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد : نمايندگان ملت نيز با نگاه مثبت به طرح ها و لوايح مربوط به نيروهاي مسلح و حوزه دفاعي تعامل بسيار خوب و سازنده اي با نيروهاي مسلح و ايجاد ساز و كارهاي قانوني براي پيشبرد ماموريت هاي دفاعي و امنيتي آنان كه در راستاي دفاع از دين، ميهن و ملت بزرگ ايران است دارند.

 

دسته بندی: 
همایش ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.