كسب رتبه برتر سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در جشنواره خدمت رساني و پاسخگويي

سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بخش اصلاح الگوي خدمت در هفتمين جشنواره خدمت رساني و پاسخگويي حائز رتبه برتر شد.
به گزارش اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛ در هفتمين جشنواره خدمت رساني و پاسخگويي كه با حضور جمعي از مديران برجسته سازمان ها و وزارتخانه ها در تالار خليج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، 2 سازمان و يك وزارتخانه تنديس پاسخ گويي دريافت كردند.
بر پايه اين گزارش دستگاه هاي اجرايي بر اساس 3 محور پاسخگويي به رسانه ها، اصلاح الگوي خدمت و پاسخ گويي به مردم در مراجعات اداري مورد ارزيابي قرار گرفتند و در نهایت پس از بررسي نظرسنجي هاي مردمي و نظر هيات علمي، متشكل از 21 نفر از استادان برجسته 7 دانشگاه مطرح كشور ، سازمان منتخب انتخاب شدند.
این گزارش در ادامه می افزاید: با نظر هيئت داوران از بين 43 دستگاه اجرايي، سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح در بخش اصلاح الگوي خدمت و به عنوان يكي از برترين ها تنديس و لوح تقدير دريافت نمود و سازمان اتكا نيز به جهت سهولت دسترسي به خدمات و ترويج مصرف كالاهاي داخلي حائز دريافت لوح تقدير با انتخاب مردمي شد.
گفتنی است اين جشنواره با هدف تبيين نقش نظام جمهوري اسلامي ايران در تجلي مردم سالاري ديني و همچنين ارتقاي انگيزه كاركنان دستگاه هاي اجرايي در خدمت رساني و پاسخ گويي به مردم در 2 بخش جشنواره و نمايشگاه برگزار گردید که در نمايشگاه جانبي اين جشنواره ، مركز ارتباط با مشتركان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح دستاوردها و عملكرد خود را در معرض ديد عموم قرار داد.
جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی (كه به نام سال پاسخگويي سه قوه به ملت ايران نامگذاری شده است ) از سال 83 هر 2 سال يكبار حول محور خدمت رساني و پاسخ گويي برگرفته از بيانات و منويات رهبر معظم انقلاب برگزار می شود.
ح.اب1529
انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط