قدرداني وزير دفاع از راي اعتماد قاطع نمايندگان مجلس شوراي اسلامي

‌به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، امير سرتيپ امير حاتمي وزير دفاع و پيشتيباني نيروهاي مسلح با صدور پيامي از راي اعتماد قاطع نمايندگان معزز ملت رشيد ايران اسلامي قدرداني كرد.

در متن پيام امير حاتمي آمده است:

به طور حتم، اعتماد بالاي نمايندگان محترم، پشتوانه ارزشمندي براي اداي تكليف و پيشبرد اهداف، راهبردها و برنامه‌هاي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح است تا نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران با اتكا به ايمان لايزال الهي و تحت فرماندهي معظم كل قوا (مدظله العالي) و حمايت رياست محترم جمهور و ساير همكارانم در دولت دوازدهم در ايفاي نقش بازدارندگي فعال و تلاش حداكثري براي اهبرد دفاع همه‌جانبه از پشتيباني تمامي مولفه‌هاي موثر بهره‌مند شده و تامين منافع و امنيت ملي در بالاترين سطح ممكن استمرار يابد.

اميدواريم كه ابراز محبت‌ها و حمايت‌هاي شما نمايندگان گرامي در فرآيند گفت‌وگوها و جلسات منتهي به راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي به اينجانب كه مسئوليت قانوني، اعتقادي و جهادي را برايم مضاعف نمود، با تداوم تعامل موثر، حفظ و تقويت شود تا همواره همگام با هم به سوي آرمان‌هاي متعالي پيش رويم.

توفيق روزافزون رياست محترم مجلس شوراي اسلامي جناب آقاي دكتر لاريجاني و اعضاي محترم هيئت رئيسه و كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي و ساير كميسيون‌ها و يكايك شما نمايندگان پر تلاش مجلس شوراي اسلامي را از خدواند متعال مسئلت مي‌نماييم.

سرتيپ ستاد امير حاتمي

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح

29 مرداد ماه 1396

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط