طلایی نیک:«از اقدام نظارتی در مجلس برای حمایت از معیشت بازنشستگان لشگری استقبال می کنیم»

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع گفت: صندوق‌های بازنشستگی نیروهای مسلح با کمبود منابع مالی برای ارتقاء خدمات و رسیدگی به مطالبات پیشکسوتان دفاعی مواجه هستند.

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛رضا طلایی نیک درباره تقاضای تحقیق و تفحص یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به عملکرد وزارت دفاع اظهار داشت: وزارت دفاع حداکثر امکانات و منابع موجود اعم از ظرفیت های داخلی خود و کمک های دولت را برای خدمات رسانی به بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز جامعه دفاعی کشور بکار گرفته است ولی صندوق های بازنشستگی نیروهای مسلح با کمبود منابع مالی برای ارتقاء خدمات و رسیدگی به مطالبات پیشکسوتان دفاعی مواجه هستند.

وی افزودند: ضمن قدردانی از دولت و مجلس نسبت به حمایت های کنونی انتظار می رود در تأمین کسری منابع مالی صندوق های بازنشستگی و نیز خدمات درمانی و سایر تسهیلات متناسب با شأن خانواده بزرگ بازنشستگان لشگری ،پشتیبانی موثرتری داشته باشند.

طلایی نیک تأکید کرد: در این راستا از اقدام نظارتی برای بررسی عملکرد و حمایت موثر از معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح استقبال می کنیم و البته با نماینده متقاضی تحقیق و تفحص نیز برای رفع ابهامات مطرح شده در تعامل هستیم و در این زمینه اطلاعات لازم نیز به کمیسیون امنیت ملی مجلس ارائه شده است.

ح.اب1529

انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط