طراحی و تبیین راهبردهای کلان تقویت و توسعه اقتدار هوائی در بخش نظامی و تجاری

امیر سرتیپ عبدالکریم بنی طرفی: امید است با برپائی این همایش راهبردی که با حضور جمع کثیری از متخصصین و صاحب نظران حوزه هوائی نیروهای مسلح برگزار می شود بتوان راهبردهای کلان تقویت و توسعه اقتدار هوائی در بخش های نظامی و تجاری را طراحی و تبیین کرد.
 
امیر سرتیپ عبدالکریم بنی طرفی مدیر عامل سازمان صنایع هوائی در این مراسم با اشاره به اهداف اصلی و فرعی برگزاری نخستین «همایش نقش قدرت هوائی و اقتدار ملی» بیان کرد: تبیین و بازآفرینی جایگاه قدرت هوائی در اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر مدیریت دانش، تبیین راهبردهای تولید و توسعه  اعمال قدرت هوائی، تعامل و ارتقاء هم افزائی کنشگران مختلف در چرخه خلق و تولید قدرت هوائی از مولفه های اساسی، اصلی و فرعی این همایش عنوان کرد. 
وی در خصوص محورهای همایش و تعداد مقالات تولیدی ارائه شده توسط نیروهای مسلح گفت: تعداد 80  مقاله با محورهای تولید قدرت ملی، نقش صنعت هوائی  و عملیات در قدرت هوائی واصل و از این تعداد 64 مقاله وارد مرحله داوری شده است.
مدیر عامل سازمان صنایع هوائی وزارت دفاع اظهار امیدواری کرد: با برپائی این همایش راهبردی که با حضور جمع کثیری از متخصصین و صاحب نظران حوزه هوائی نیروهای مسلح برگزار می شود بتوان راهبردهای کلان تقویت و توسعه اقتدار هوائی در بخش های نظامی و تجاری را طراحی و تبیین کرد.
انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع هوایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط