سردار وحیدی در اردبیل:سفرهاي استاني تعامل دولت و نيروهاي مسلح را در كليه سطوح تقويت كرد

 وزیر دفاع گفت: سفرهای استانی علاوه بر آثار و برکات فراوانی که در بخش‌های مختلف داشته، در بخش دفاع نیز موجب تعامل هر چه بیشتر دولت با کلیه سطوح و رده‌های نیروهای مسلح شده است.  به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در اولین سفر از دور چهارم سفرهای استانی به همراه هیئت دولت به استان اردبیل سفر کرده است، در جمع فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان اردبیل طی سخنانی اظهار داشت: وزارت دفاع به عنوان تنظیم‌کننده روابط دولت و بخش دفاع، در سفرهای استانی از نزدیک با طرح‌ها، برنامه‌ها، مسائل و مشکلات نیروهای مسلح و کارکنان شاغل و بازنشسته سپاه، ارتش و ناجا آشنا گردید و این موجب شد روند خدمات خود را به این قشر ایثار‌گر و خدوم از نظر کمی و کیفی به نحو چشمگیری افزایش دهد.

وزیر دفاع گفت: توجه و اهتمام ویژه به امور معیشتی، رفاهی، درمانی و حقوقی شاغلین و بازنشستگی نیروهای مسلح از دستاوردهای سفرهای استانی است که انشاء‌الله در دوره چهارم تکمیل خواهد شد.

سردار وحیدی، بازدید از دور‌افتاده‌ترین نقاط مرزی و دیدار با مردم و مرزبانان را از ویژگی‌های سفرهای استانی ذکر کرد و افزود: در این بازدیدها همواره شاهد حضور حماسی، آمادگی و تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح در دفاع از حریم میهن اسلامی بوده‌‌ایم.

وزیر دفاع، بازدید از کارخانجات و شهرک‌های صنعتی، مراکز علمی و پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری‌ و آشنایی نزدیک با توانمندی‌های آنان را از دیگر فواید سفرهای استانی برشمرد و تأکید کرد: این امر موجب تقویت و گسترش تعامل و همکاری صنایع دفاعی با این مراکز شده است.

سردار وحیدی همچنین دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان را از بخش‌های ماندگار سفرهای استانی توصیف کرد و گفت: دستاورد این دیدار‌ها گرفتن روحیه مضاعف برای کار، تلاش و خدمت بیشتر بود که امیدواریم بتوانیم تا پایان عمر خادم ملت ایران، خانواده شهدا و در خدمت اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای عظیم‌الشأن باشیم.

وزیر دفاع با اشاره به بازدیدهای خود از شهرک‌ها و کارخانجات مهم صنعتی کشاورزی  استان اردبیل تصریح کرد: استان اردبیل دارای استعدادها و ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل فراوانی است که با ترکیب نیروی انسانی مؤمن و با انگیزه آینده درخشانی را برای این استان نوید می‌دهد.

در ابتدای این جلسه فرماندهان نظامی و انتظامی گزارش جامعه‌ای از وضعیت حوزه کاری خود به استحضار وزیر دفاع رساندند.

ح.اب1529

انتهای پیام*** 

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط