سردار وحیدی:ظرفيت‌هاي بسيار مناسبي براي توسعه روابط ايران و جمهوري آذربايجان وجود دارد

وزیر دفاع تاکید کرد: اشتراکات و پیوند‌های عمیق تاریخی، دینی و فرهنگی، فرصت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی را برای توسعه روابط ایران و جمهوری آذربایجان به وجود آورده است.  به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به همراه هیئت دولت به استان اردبیل سفر کرده است در جریان بازدید از پاسگاه‌ها و خطوط مرزی جمهوری اسلامی ایران با جمهوری آذربایجان در جمع فرماندهان مرزبانی استان اردبیل گفت: اشتراکات و پیوند‌های عمیق تاریخی، دینی و فرهنگی فرصت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی را برای توسعه روابط ایران و جمهوری آذربایجان به وجود آورده است.

وحیدی، حسن همجواری و امنیت بسیار خوب حاکم بر خطوط مرزی ایران و جمهوری آذربایجان را ناشی از اراده مسئولان دو کشور برای توسعه و تحکیم روابط و هوشیاری و آمادگی مرزبانان دو کشور ذکر کرد.

وزیر دفاع با اشاره به سفر خود به جمهوری آذربایجان، روابط دفاعی ایران با این کشور را خوب و سازنده توصیف کرد و افزود: این روابط در چارچوب تفاهم‌نامه‌های منعقد شده رو به گسترش است.

سردار وحیدی در پایان با تأکید بر ارتباط و رایزنی فعال میان مسئولان مرزبانی ایران و جمهوری آذربایجان اظهار امیدواری کرد: با تشریک مساعی مسئولان دو کشور شاهد پیشرفت و توسعه این مناطق و رفاه و آسایش اهالی عزیز آن باشیم.

ح.اب1529 انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط