سردار وحیدی:آینده نظام جمهوری اسلامی ایران روشن و درخشان است

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: اگر چه امروز شاهد تجمیع قدرت های باطل علیه نظام جمهوری اسلامی هستیم اما انقلاب ما آینده ای روشن و درخشان خواهد داشت.

 به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت مرحوم سردار سرتیپ پاسدار "وفا غفاریان" مدیر عامل اسبق سازمان صنایع دفاع و شرکت صنایع الکترونیک ایران و نیز معاون اسبق وزیر دفاع ،این مطلب را بیان کرد. سردار وحیدی با بیان این که توجه به صنعت دفاعی، موجب تامین قدرت و امنیت کشور می شود، اظهارداشت: امروز کشورهای قدرتمند دنیا بیشترین اتکا را به صنایع دفاعی دارند که البته از آن برای تجاوز به سایر کشورها استفاده می کنند. وی خاطرنشان کرد: اما از نظر ما استفاده از صنایع دفاعی برای تجاوز ناپسند است و جمهوری اسلامی ایران از آن برای دفاع از کیان انقلاب استفاده می کند. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به این که ایران در جایگاه سیزدهم یا شانزدهم علمی جهان قرار گرفته است، گفت: رشد علمی کشور نشان دهنده حقانیت انقلاب اسلامی است. سردار وحیدی خاطرنشان کرد: وجود مدیران و چهره های برجسته در کشور نشان می دهد که انقلاب ما آینده ای روشن و درخشان خواهد داشت. وی تصریح کرد: اگر چه امروز شاهد تجمیع قدرت های باطل علیه این نظام مقدس هستیم، اما جمهوری اسلامی ایران با مجاهدت فرزندان خود، مسیر رشد و تعالی را در پیش گرفته و همین مسیر را ادامه خواهد داد. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین با تاکید بر بومی کردن علوم مختلف گفت: ما نباید در حوزه علوم انسانی راه غربی ها را ادامه دهیم بلکه باید در این حوزه نظریه پردازی کنیم و یکی از ویژگی های مرحوم وفا غفاریان نظریه پردازی در این حوزه بود.

سردار وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ویژگی های اخلاقی مرحوم ˈغفاریانˈ اظهار داشت:وی از مصادیق بارز عبدصالح خدابود که با عمل صالح منشأ خدمات بسیار بزرگی در کشور به ویژه در صنایع دفاعی وزارت گردید و افرادی مانند سردار غفاریان باید الگویی برای جوانان باشند. ح.اب1529 انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط