سردار دهقان : كارنامه اقتصاد مقاومتي استان چهار محال بختياري مطلوب و اميد بخش است

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح كه به استان چهارمحال بختياري سفر كرده است در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومي استان، طي سخناني با ابراز خرسندي از اقدامات خوب و اميد بخش اين ستاد تصريح كرد : با توجه به ظرفيت هاي مطلوبي كه در سطح اين استان وجود دارد، اين استان مي تواند رتبه اول را در بسياري از حوزه ها از جمله كشاورزي، دامپروري و گردشگري به خود اختصاص دهد.
به گزارش اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛ سردار دهقان با بيان اينكه در سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل بايد از مرحله تفكر و طراحي به مرحله اجرا وارد شد تصريح كرد: بايد با تغيير نگاه ها رويكرد ها و تعاملات سنتي و فاقد كارايي قبلي بصورت جهشي و جهادي و بصورت حلقه هاي يك زنجير و مكمل يك ديگر عمل كرد.
وزير دفاع نقش ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي را شناسايي ظرفيت هاي محلي ذكر كرد كه قابليت ايجاد آباداني، اشتغال، امنيت، رفاه و ساير مزيت هاي قابل قبول را داشته باشد.
سردار دهقان تصريح كرد:بايد با عزم قاطع به جنگ مشكلات و موانع رفت و با ايجاد تمركز بر كارها و اقدامات داراي اولويت، اقتصاد مقاومتي را تحقق بخشيد.
وزير دفاع در پايان با تشكر و قدرداني از مردم و مسئولان استان در بخش هاي دولتي و خصوصي تاكيد كرد: بسياري از موانع با توجه به اختياراتي كه ستاد هاي اقتصاد مقاومتي در استان ها دارد قابل حل و فصل و با وحدت و انسجام و توكل بر خدا مي توان چهره استان را در همه حوزه ها دگرگون و متحول ساخت.
در ابتداي اين جلسه مهندس قاسم سليماني استاندار چهار محال بختياري گزارش مبسوطي از اقدامات ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان را ارائه و در ادامه مسئولان بخش هاي فعال اقتصادي در استان ديدگاه ها، مسائل، مشكلات و راه حل هاي خود را در حوزه اقتصاد مقاومتي بيان كردند.

انتهاي پیام***

 

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط