سردار دهقان : تروريست ها با سلاح هاي ساخت آمريكا هر روز جنايت مي كنند

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع جمهوري اسلامي ايران در واكنش به ادعاي وزير دفاع آمريكا گفت: امروز تروريست هاي تكفيري – وهابي با سلاح ها و مهمات ساخت آمريكا در اقصي نقاط جهان به ويژه سوريه و عراق جنايت مي كنند.
به گزارش اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛ سردار دهقان افزود : به وزير دفاع آمريكا توصيه مي كنم ابتدا تاريخ مجادله هاي نظامي دولت هاي پيشين آمريكا در ويتنام، عراق، سومالي، افغانستان و اخيرا در سوريه و يمن و جنايت هاي جنگي و ضد بشري صورت گرفته را مطالعه كنند و علت تلاش براي خلاصي از باتلاق هايي كه نابخردانه، متكبرانه و سرمستانه براي خود ايجاد كرده اند را بررسي، آنگاه به ريشه اتهام زني هاي فعلي خود ، پي خواهند برد.
وزیر دفاع گفت : ايشان و سران به اصطلاح استراتژيست آمريكا بايد بدانند كه دوره و عصر هفت تيركشي، اتهام زني، پرونده سازي و مداخله از موضع حق به جانب گذشته است و اين سخنان جابجا كردن متهم با مدعي است.
وي افزود : بهتر است ايشان و  رهبران آمريكا در پی حل مسائل داخلي آن كشور باشند و به دنبال بحران آفريني جديد و برافروختن شعله هاي جنگ در كره و خاورميانه نباشند.
سردار دهقان تصريح كرد : ملت ها پيام اظهارات مكارانه و رذيلانه دشمنان خود را خوب دريافت مي كنند از اینرو پاسخ ملت ها نيز با اقدامات آنها تناسب دارد .
وزير دفاع با بيان اينكه  ملت رنجديده يمن كه مورد تجاوز ائتلاف عربي به رهبري عربستان و حمايت تمام عيار آمريكا قرار گرفته خود با اتكا به قدرت مردم و توانمندي هاي خود مقابل اين ائتلاف و حاميان آنها ايستاده و تا كنون آنها را از دستيابي  به اهداف شومشان ناكام گذاشته و اين مسير را تا پيروزي ادامه خواهد داد.
حزاب1529
انتهاي پيام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط