سازمان صنایع دریایی با تمام توان از یگان مرزبانی کشور حمایت و پشتیبانی می کند

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: سازمان صنایع دریایی آمادگی دارد با تمام توان تعمیرات و پشتیبانی از شناورهای مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را در حوزه رانش و بدنه در بندر عباس ، بندر انزلی و بندر خرمشهر به انجام رساند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر دریادار رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع  با حضور درستاد فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی دیدار کرد.
در این دیدار رئیس سازمان صنایع دریایی باتقدیر از تلاش و فعالیت های شبانه روزی  مرزبانان و حافظان غیور مرزهای ایران اسلامی و همکاران خدوم ، فداکار و جان برکف این یگان پرمخاطره اظهار داشت :  مأموریت یگان مرزبانی جمهوری اسلامی به خصوص در حوزه مرزهای دریایی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است .
وی گفت:  در حوزه پشتیبانی از یگان مرزبانی، ارائه تجهیزات با قابلیت های متنوع از اولویت های  سازمان صنایع دریایی به حساب می آید.
امیر دریادار رستگاری تأکید کرد: مبنای فکری و عملی  ما در سازمان صنایع دریایی به گونه ای است که با توجه به ماموریت مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بتوانیم در هرشرایطی نیاز این نیرو را با مطلوب ترین کیفیت و حداقل زمان تامین نماییم.
وی ادامه داد : سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع آمادگی دارد با تمام توان تعمیرات و پشتیبانی از شناورهای مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را در حوزه رانش و بدنه با حداقل زمان در بندر عباس ، بندر انزلی و بندر خرمشهر به انجام رساند.
سردار قاسم رضایی  فرمانده مرزبانی ناجا نیز در این دیدار گفت: با توجه به هم مرز بودن ایران اسلامی  با 15 کشور، جایگاه مرزبانی در کشور یک جایگاه ملی ، بسیار حساس و حائز اهمیت می باشد.
سردار رضایی درادامه با اشاره به اهمیت جایگاه مرزهای دریایی از سوی فرماندهی معظم کل قوا(مد ظله العالی) خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات معظم له در سالهای گذشته ، حفاظت وصیانت از  مرزهای دریایی از اهمیت بسزایی برخوردار است و ما با تجهیز نمودن این مرزها به انواع شناورها و پاسگاه های دریایی؛ توانسته ایم اعمال قدرت ، قانون ، اقتدار و بازدارندگی را افزایش دهیم و بی شک ادامه این ماموریت مهم داشتن ابزار  و تجهیزاتی از جمله شناورهای تولیدی سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع است  چرا که هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی ایران با توجه به موقعیت ژئوپولتیک خود تهدید پیرامون مرزی ندارد . 
انتهای پیام/
 
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع دریایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط