رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع از روحانی جانباز حجت الاسلام توحیدی عیادت کرد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع از بسیجی جانباز و خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین علی اصغرتوحیدی معاون اسبق تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در بیمارستان شهید چمران عیادت کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ حجت الاسلام و المسلمین قندهاری در این دیدار ضمن بررسی روند درمان این روحانی وارسته و بسیجی ایثارگر هشت سال دفاع مقدس و برادر شهیدان توحیدی، سلامتی و بهبود حال وی را از خداوند متعال خواستار شد .
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی در این دیدار یادآور شد: حجت الاسلام و المسلمین توحیدی از معاونین اسبق فرهنگی  سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بوده است که سالهای متمادی در اعتلای فرهنگ دینی و حفظ ارزش و آرمان های نظام اسلامی  از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

حجت الاسلام و المسلمین قندهاری همچنین گفت: حجت الاسلام توحیدی از رزمندگان و روحانیون دوران دفاع مقدس است که سالهای متمادی در جبهه های جنگ تحمیلی در کنار رزمندگان اسلام به دفاع و مبارزه پرداخت و در اثر مجروحیت های متعدد دچار عارضه شده و هم اینک با درد و رنج ناشی از جراحات شیمیایی به فعالیتهای علمی و پژوهشی مشغول است.
وی در ادامه با بیان رشادت های خانواده شهید توحیدی در راه اعتلای اسلام و نظام اسلامی بیان کرد: سردار شهید غلامعلی توحیدی برادر حجت الاسلام علی اصغرتوحیدی از فرماندهان دوران مقدس بود که در عملیات کربلای چهار به مقام شهادت نائل شد و سرانجام پس از 10 سال پیکر مطهرش به وطن بازگشت و در جهرم تشییع و در گلزار شهدای فردوس این شهر به خاک سپرده شد و شهید محمدکاظم توحیدی برادر دیگر این روحانی وارسته نیز که به درجه رفیع جانبازی نائل بود، سالها در سازمان تبلیغات اسلامی خدمات ارزنده ای از خود به یادگار گذاشت و سرانجام در دوم بهمن 1397 به قافله شهیدان پیوست.
 حجت الاسلام قندهاری در این دیدار، ضمن گفت وگو با پزشکان معالج، در جریان روند مداوای این روحانی برجسته قرار گرفت و سلامتی ایشان را از خداوند متعال مسألت کرد.

 

 

 انتهای پیام/

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط