دشمن به دنبال گسستن پایه های خانواده است+ گزارش تصویری

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به ظرفیت های قابل توجه مرکز الغدیر تاکید کرد: با تاکید وزیر دفاع در سال 98، 20 هزار نفر از کارکنان وزارت دفاع زیرپوشش مرکز فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی الغدیر قرار می گیرند.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین قندهاری ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی الغدیر که در محل این مرکز با حضور جانشین وزیر دفاع و جمعی از معاونین وزیر دفاع و سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع برگزار شد، اظهار داشت: توجه و استحکام بنیان خانواده از سیاست های اصلی و مهم عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح است.
وی با اشاره به اهمیت تحکیم بنیان خانواده در فعالیت های فرهنگی و آموزشی وزارت دفاع افزود: در آسیب شناسی که از سال های قبل در وزارت دفاع انجام دادیم مشخص شد بیشترین تکیه و توطئه افکنی های دشمنان در حوزه خانه و  خانواده بوده است، چون دشمنان با استفاده از قدرت رسانه های گروهی و پیاده نظام کثیف خود در داخل کشور سعی در از هم گسستن پایه های اخلاقی و اجتماعی خانواده ها دارند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت برگزاری دوره های بصیرت افزایی در وزارت دفاع تصریح کرد: در راستای پویایی و تقویت بنیان خانواده، دوره های بصیرت افزایی مستمرا در وزارت دفاع  برگزار می شود .
حجت الاسلام والمسلمین قندهاری خاطرنشان کرد: آسیب شناسی های صورت گرفته در وزارت دفاع بر مبنای تجربیات و ارزیابی مبادی تخصصی، ارزیابی وزارتخانه و ارزیابی های بخش های مشاوره قرآنی و خانوادگی بوده است، لذا برنامه ریزی ما برای بهبود آسیب های شناسایی شده صورت گرفته است و با ارزیابی های انجام شده سه آسیب اولویت دار شناسایی شده است.
وی با اشاره به دقت نظر بسیار بالای سازمان عقیدتی و سیاسی وزارت دفاع در بهبود آسیب های موجود ادامه داد: برای شناسایی دقیق آسیب های احتمالی، 10 صنف جداگانه در وزارتخانه تشکیل شده تا آسیب های موجود در بخش های مختلف را به صورت دقیق و جامع دنبال و پیگیری کند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت مراکز فرهنگی آموزشی و بصیرت افزایی عنوان کرد:  وزیر دفاع  در زمینه مباحث فرهنگی و آموزشی توجه و مطالبات جدی دارد که مسئله ای ارزنده و مهم است.
وی در همین زمینه خاطرنشان کرد: در شهر مشهد مقدس در زمینه سرمایه گذاری برای امور فرهنگی و آموزشی، در حال احداث و بهره برداری یک مرکز هستیم و در بسیاری از شهرها و استان های مرزی نیز مراکز بصیرتی و آموزشی دایر و مشغول فعالیت است.
حجت الاسلام والمسلمین قندهاری قندهاری با بیان برخی از فعالیت های فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی انجام شده در استان قم ابراز کرد: در سال های گذشته ده ها هزار نفر در مرکز فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی الغدیر مشمول خدمات فرهنگی و آموزشی شده اند و افتتاح مرکز جدید الغدیر می تواند ثمرات مثبت تری در زمینه مباحث آموزشی و فرهنگی داشته باشد.
وی با اشاره به ظرفیت های قابل توجه مرکز الغدیر تاکید کرد: با تاکید وزیر دفاع در سال 98، 20 هزار نفر از کارکنان وزارت دفاع زیرپوشش مرکز فرهنگی آموزشی و بصیرت افزایی الغدیر قرار می گیرند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخت مراکز فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی در شیراز و مشهد مقدس را مورد توجه قرار داد و  خاطرنشان کرد: مراحل ساخت سه مرکز فرهنگی آموزشی و بصیرت افزایی از سال گذشته در سه شهر قم، مشهد و شیراز آغاز شده که امروز شاهد افتتاح مرکز بصیرتی قم هستیم و در آینده نزدیک نیز شاهد بهره برداری از مرکز فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی در مشهد و شیراز خواهیم بود.
حجت الاسلام والمسلمین قندهاری بیان کرد: در حوزه خانواده بالغ بر 65 درصد از خانواده ها و در حوزه کارکنان نیز بیش از 60 هزار نفر از کارکنان وزارت دفاع زیرپوشش خدمات فرهنگی، آموزشی و بصیرت افزایی قرار گرفته اند و وزیر محترم دفاع بحمدالله از احداث مراکز فرهنگی و آموزشی در شهرهای مختلف کشور استقبال و حمایت می کند.
انتهای پیام/ 
 

گزارش تصویری- افتتاح مرکز بصیرت افزائی قم با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی و جانشین وزیر دفاع

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط