دشمنان با عملیات روانی به دنبال تضعیف خود باوری جوانان هستند/ کسب موفقیت های ورزشی موجب ارتقاء امید در دل مردم خواهد شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در شرایطی که دشمنان دائماً  با جنگ نرم و عملیات روانی به دنبال تضعیف روحیه ملی و خود باوری جوانان هستند، کسب موفقیت های ورزشی توسط جوانان  موجب ارتقاء امید و نشاط در دل مردم عزیزمان خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ حاتمی در مراسم تجلیل از تیم کاراته وزارت دفاع که به نمایندگی از نیروهای مسلح موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات نظامیان آسیا شده بودند با ابراز خرسندی از این موفقیت ارزشمند اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان دائماً  با جنگ نرم و عملیات روانی به دنبال تضعیف روحیه ملی و خود باوری جوانان هستند، کسب موفقیت های ورزشی توسط جوانان  موجب ارتقاء امید و نشاط در دل مردم عزیزمان خواهد شد.
 
وزیر دفاع افزود: کسب مقام های قهرمانی در رقابت های داخلی کشور بسیار ارزشمند است ولي کسب مقام در رقابت هاي بین المللی و در شرایطی که تمام اهتمام دشمن بر تضعیف اقتدار ملی ایران اسلامی معطوف است از اهميت زيادي برخوردار مي باشد چرا که شرايط امروزبه دلیل تلاش دشمن برای ایجاد تزلزل در روحیه ملت، بسیار متفاوت است.

 
وی در همین زمینه ادامه داد: بالا بردن پرچم مقدس ایران اسلامی در آوردگاه های ورزشی نشان از همت، غیرت و پویایی جوانان این مرز و بوم و انگیزه و اراده  مضاعف آنان در سربلندی نام پرافتخار ایران اسلامی دارد.
امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه حفظ این قهرمانی ها شاید از خود قهرمانی سخت تر باشد گفت: بایستی فرایند جانشین پروری و تربیت نیروهای کارآمد را همانگونه که در بدنه وزارت دفاع پیاده سازی کردیم، در عرصه ورزشی نیز جزء برنامه های خود داشته باشیم تا بتوانیم فرایند قهرمانی و ایستادن روی سکوها را برای سالیان متوالی تکرار نمائیم.
 
امیر سرتیپ حاتمی با بیان نکته ای از فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در خصوص ورزش قهرمانی که مي فرمايند "قهرمانان مانند قله‌ها هستند که در دامنه اين قله‌ افراد زيادي ورزش مي کنند" ادامه داد:  نفس عمل به ورزش و تربیت جسم براي ما بسيار مهم و حائز اهمیت است چرا که موجب ارتقاء آمادگي جسماني کارکنان مي شود.
 
وی  خطاب به قهرمانان کاراته وزارت دفاع گفت:  اين کار شما يک نوع مبارزه است و کمک به سربلندي نظام اسلامی درحوزه های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی در عرصه های داخلی و بین المللی جهاد است و ان شاءالله اجر مجاهد را هم خواهید برد.
 
وزیر دفاع در پایان این نشست از مدیر کل ورزش و آمادگی جسمانی وزارت دفاع و اعضای تیم کاراته با اهداء لوح، تقدیر به عمل آورد.
 
گفتنی است تيم کاراته اعزامي وزارت دفاع به نمايندگي از نيروهاي مسلح در ديماه 1397 در مسابقات کاراته نظاميان آسيا در کشور عمان شرکت نمودند و در دو بخش کاراته آزاد و کاراته کنترلي با حضور 13 نفر موفق به کسب مقام اول اين مسابقات شد.
انتهای پیام/
 
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط