خنثی سازی توطئه های دشمنان با بهره گیری از سرمایه های انسانی متعهد و متخصص

حجت الاسلام و المسلمین قندهاری گفت: سعی کرده ایم با بهره مندی از سرمایه های انسانی متعهد و متخصص  و با آگاه سازی و روشنگری به موقع، توطئه های دشمنان در زمینه جنگ نرم را خنثی کنیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، حجت السلام و المسلمین قندهاری به همراه جمعی از روسای ادارات و معاونین این سازمان با حجت الاسلام و المسلمین سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا دیدار و برنامه های سال 98 سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع را تبیین کردند.  
حجت الاسلام و المسلمین قندهاری در این دیدار با ارائه گزارشی با اشاره به فعالیت های فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سال 97  اظهار داشت: تلاش کردیم با توسعه فعالیت های فرهنگی و تبلیغی نسبت به ارتقاء فضای معنوی وزارت دفاع متناسب با تهاجم گسترده فرهنگی نظام استکبار، گام های موثر برداشته و با عمق بخشی و نظر سنجی های علمی در خصوص نیازهای مخاطبان نسبت به تغییر سرفصل های آموزشی کارکنان پایور و وظیفه در حوزه تربیت و آموزش اقدامات لازم را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به برگزاری موفق چهارمین همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای، مشارکت گسترده دانشگاه های سراسر کشور با سازمان عقیدتی سیاسی را چشمگیر و قابل توجه دانست.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به حضور فعال این سازمان در فضای مجازی اظهار داشت:  سعی کرده ایم با بهره مندی از سرمایه های انسانی متعهد و متخصص  و با آگاه سازی و روشنگری به موقع، توطئه های دشمنان در زمینه جنگ نرم را خنثی کنیم.
وی با بیان اهمیت نامگذاری سال پیش رو به نام «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خاطر نشان ساخت: سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال در بدنه و کالبد وزارت دفاع خواهد نمود و در طی این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
در ادامه این دیدار رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا پاسداری و صیانت از حوزه فکری، اخلاقی و معنوی نیروهای مسلح را از وظایف سازمان های عقیدتی سیاسی برشمرد و افزود: با توجه به مأموریت و جایگاه خطیر وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح، مسئولیت سازمان عقیدتی سیاسی در وزارت دفاع دو چندان می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین سعیدی توجه ویژه به 7 بخش عمده در بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری به ویژه در خصوص معنویت و تسریع در تهیه و ارائه الگوی جامع تربیت دینی و توجه به ساحت‌های مورد نیاز در جهت تبیین ، ترویج وتحقق سبک زندگی اسلامی وپیگیری مجدّانه ی حاکمیت معنویت واخلاق ومقابله عالمانه با جریان‌های معنویت گرای انحرافی را حائز اهمیت دانست و گفت: همگان باید در جهت تحقق این منویات با همت جهادی و فعالیت اثر بخش و با خلاقیت و ابتکار گام های بلندتری برداریم.

 

 
انتهای پیام/

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط