توسعه و بهینه سازی زیر ساخت شبکه عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

آئین بهره برداری از توسعه و بهینه سازی زیر ساخت شبکه سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با حضور حجت الاسلام قندهاری رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، روسای ادارات عقیدتی سیاسی مجموعه های وزارت دفاع و معاونین این سازمان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین قندهاری در این مراسم با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب گفت: این ماه از برکات معنوی زیادی برخوردار است که همه برای برخورداری از رحمت واسعه الهی باید قدر لحظات عمر خویش بخصوص در این ماه مبارک را بدانند.
حجت الاسلام قندهاری ضمن تقدیر از مسئولان طرح و برنامه سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به اینکه افزایش ظرفیت های ارتباطات نقش مهمی در توسعه ایفا می کند اظهار داشت: گسترش و توسعه تکنولوژی های ارتباطی در وزارت دفاع و سازمان عقیدتی سیاسی نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی خواهد داشت.
وی با اشاره به توسعه و بهینه سازی زیر ساخت شبکه عقیدتی سیاسی وزارت دفاع افزود: تحقق این موضوع،  توسعه ارتباطات پایدار سازمان های تابعه عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بدون ممانعت مرزهای جغرافیایی را در پی خواهد داشت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه توسعه زیر ساخت شبکه  منتج به صرفه جوئی اقتصادی، استفاده بهینه از زمان و به روز شدن فعالیت های سازمانی می شود خاطرنشان کرد:  با گسترش تکنولوژی اطلاعاتی، ارتباطات سازمانی ارزان تر، سریعتر و کارآمدتر خواهد شد.
وی با بیان اینکه توسعه زیر ساخت شبکه افزایش مشارکت بین سازمانی را در پی خواهد داشت افزود: این مشارکت از طریق شیوه‌های ارتباطی الکترونیکی نوین با سهولت بیشتری انجام می شود.
حجت الاسلام و المسلمین قندهاری حذف بروکراسی اداری، بالا رفتن ضریب امنیت در مکاتبات اداری بین سازمانی، عدم ممانعت مرزهای جغرافیایی در فرایند برقرای ارتباط ، تسهیل ارتباطات و امکان برقراری جلسات به صورت ویدئو کنفرانس را از مهمترین پیامدهای توسعه و بهینه سازی زیر ساخت شبکه عقیدتی سیاسی وزارت دفاع برشمرد.
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط