تقدیر سردار باقری از رشد پروازهای عملیاتی و تاکتیکی نهاجا

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از رشد پروازهای عملیاتی و تاکتیکی نهاجا و همچنین دستاوردهای چشمگیر در افزایش برد، دقت و هوشمند سازی موشک‌ها و شبیه سازهای نهاجا تقدیر کرد.
سرلشکر  محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهاى مسلح، در جمع فرماندهان و معاونین نهاجا با تمجید از نقش نیروى هوایى ارتش جمهورى اسلامى ایران در دوران دفاع مقدس و پس از آن به ویژه طى سال‌های اخیر در پشتیبانی از محور مقاومت ،اظهار کرد: به فضل الهى امیدواریم این نیروی غیرتمند و خوشنام با بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص خود  همچنان راه پر افتخار گذشته را ادامه داده و در عرصه ماموریت‌هاى خطیر و راهبردى محوله بدرخشد.

وى با اشاره به آغاز حرکت نهاجا در مسیر ساخت نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی بر مبنای بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب و همچنین سند چشم‌انداز  1404، بر اهمیت تلاش نسل فعلى نیروی هوایی در تهیه سند قدرت هوایی برای پاسخ‌گویی مقتدرانه به تهدیدات آینده تاکید کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه رشد پروازهای عملیاتی و تاکتیکی نهاجا و همچنین دستاوردهای چشمگیر در افزایش برد، دقت و هوشمند‌سازی موشک‌ها و شبیه‌سازها  را حائز اهمیت و درخور تقدیر برشمرد و خاطرنشان کرد: هم‌افزایی بین ارتش و نیروهای مسلح  بحمدالله نتیجه بخش بوده و پیامدهاى  این تعامل  و هماهنگى، تحکیم  اقتدار دفاعى و قدرت بازدارندگى کشور را سبب شده است.

سرلشکر باقری در پایان ،حضور خود در نهاجا را به یاد ماندنى توصیف  و نگهداشت، تربیت و آموزش نیروی انسانی  مبتنی بر آموزه‌هاى دینى و انقلابى و رفتار و مشی بزرگوارانه و برادرانه  را مقوله‌اى مهم و غفلت ناپذیر قلمداد و ضرورت هماهنگى، همکارى و همراهى فرماندهى، سازمان‌هاى عقیدتى سیاسى و حفاظت اطلاعات در مجموعه نیروهاى مسلح _از جمله در نیروى هوایى ارتش_ در این راستا را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام/

دسته بندی: 
ستاد کل نیروهای مسلح

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.