تجليل از خدمات سردار دهقان در سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع

به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، مراسم تجليل از‌ خدمات سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير سابق دفاع و مشاور فرماندهي كل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني از نيروهاي مسلح در سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع با حضور مديران ارشد سازمان عقيدتي سياسي برگزار شد.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع در اين مراسم با تقدير از خدمات فداكارانه سردار دهقان در حوزه صنعت دفاعي و پشتيباني مقتدارانه از نيروهاي مسلح اظهار داشت: سردار دهقان در حوزه صنعت دفاعي به عنوان پشتوانه اقتدار ملي واقعا مقتدرانه و جانانه تلاش كردند و شاهد خدمات و تلاش‌هاي بسياري از وي بوديم.

وي حمايت همه‌جانبه از محور مقاومت، مواضع سياسي قاطعانه و مقتدرانه در سطح منطقه و جهاني و حمايت‌هاي فراوان از فعاليت‌هاي فرهنگي را از مهم‌ترين ويژ‌گي‌هاي سردار دهقان برشمرد و افزود: بحمدالله سردار دهقان با مديريت خوب و قوي بحث آمايش و چابك‌سازي را در سطح وزارت دفاع ‌با كمترين تنش اجرايي كردند.

حجت‌الاسلام قندهاري‌ با اشاره به اجراي طرح آمايش صنعتي در سطح وزارت دفاع تصريح كرد: آمايش صنعتي واقعا در سطح وزارت دفاع دغدغه‌اي بود كه ساليان سال فقط قصد انجام كار بود اما با حضور سردار دهقان با اقتدار اين اقدام صورت گرفت و بدون لحظه‌اي توقف توليد انجام و چند برابر هم مي‌شد.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي وزارت دفاع ‌افزايش توليدات تجهيزات دفاعي، افزايش كيفيت محصولات، ارتقاي ديپلماسي دفاعي، توجه جدي به نيازمند‌ي‌هاي نيروهاي مسلح و ... را از مهم‌ترين اقدامات سردار دهقان برشمرد و ادامه داد: در حوزه فرهنگي سردار دهقان واقعا حمايت‌هاي همه‌جانبه‌اي از فعاليت‌هاي سازمان عقيدتي سياسي داشتند و وي با حضور در شوراي عالي فرهنگي بسياري از موانع را برطرف مي‌كردند.

وي بازسازي و نوسازي نمازخانه‌هاي سطح وزارت دفاع را از پيگيري‌هاي سردار دهقان برشمرد و گفت: با پيگيري‌هاي سردار دهقان دو مسجد در قشم و چهار راه پاسداران ساخته شد كه هر دو به عنوان نگيني مي‌درخشند.

حجت‌الاسلا‌م قندهاري با بيان اينكه با حمايت سردار دهقان مراكز بصيرتي وزارت دفاع در سطح كشور افزايش يافت، گفت: ‌به زودي مراكز بصيرتي در هرمزگان، گلستان و اصفهان راه‌اندازي مي‌شود تا بتوانيم حجم گسترده‌اي از خانواده‌هاي كاركنان را زير پوشش قرار دهيم.

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير سابق دفاع و مشاور فرماندهي كل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني از نيروهاي مسلح نيز در اين مراسم با تسليت فرارسيدن شهادت امام جواد (ع) اظهار داشت: اميدواريم ياد ائمه طاهرين و توسل به آنها مددكار ما براي انتخاب صحيح ‌ و پيمودن راه باشد.

وي با بيان اينكه تجلي مكتب اهل بيت (ع) را امروز مي‌توانيم در بيانات، رفتار و مواضع مقام معظم رهبري ببينيم، افزود: آنچه امروز جامعه اسلامي را قوام و استحكام مي‌بخشد پيوند امت با ولايت است كه نقطه اوج ‌آن را در ايران اسلامي شاهديم و دشمنان از همين پيوند امت اسلامي عصباني شده‌اند.

سردار دهقان با بيان اينكه در سايه همين پيوند امت با ولايت ‌است كه جامعه اسلامي هويت پيدا كرده است، تاكيد كرد: در مدت طول خدمتم به عنوان سرباز نظام اسلامي تمام تلاشم پياده‌سازي تدابير و منويات مقام معظم رهبري بوده است.

وزير سابق دفاع در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه حضور در وزارت دفاع به عنوان وزير برايم بسيار پربركت بود، گفت: همراه ‌داشتن همكاران همدل، هفكر و مخلص بزرگترين افتخار بود و تا جايي كه توان داشتيم در جهت ‌ارتقاي صنعت دفاعي و پشتيباني از نيروهاي مسلح ا‌قدام كرديم.

وي با بيان اينكه جايگاه وزارت دفاع در ذهن رهبر معظم انقلاب و جامعه امروز بسيار رفيع و عزيز است و دشمنان از اين جايگاه هراسناك هستند، تاكيد كرد: عنصر قدرت‌آفرين براي نيروهاي مسلح امروز در مجموعه صنايع دفاعي قرار دارد به همين دليل وزارت دفاع‌ بسيار مورد هجمه دشمنان قرار گرفته است.

سردار دهقان با بيان اينكه كاركنان وزارت دفاع بايد هميشه بيدار باشند و از اين دستاورد بزرگ صيانت و نگهداري كنند، گفت: همه كاركنان بايد هميشه خود را در عرصه نبرد ببينند تا دشمنان نتوانند به اين جايگاه نفوذ كنند.

‌در پايان اين مراسم به پاس خدمات شايسته سردار دهقان، با اهداي لوح يادبود از طرف كاركنان سازمان عقيدتي سياسي از وي تجليل شد.
 

 

 

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط