تا دشمن هست، جهاد ادامه دارد+گزارش تصویری

وزير دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت:امروز براي همه ملت‌هاي منطقه روشن شد که راهي جز مقاومت وجود ندارد و تا دشمن هست، جهاد ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي ودجا؛ امير سرتيپ امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح طي سخناني در همايش بزرگداشت شهداي مدافع حرم که عصر امروز در مصلي امام خميني (ره)تهران برگزار شد، ضمن تبريک شکست و زوال گروه تروريستي و جنايتکار داعش به همه رزمندگان محور مقاومت و رهبري اظهار داشت: ما نظامي ها موقعي که عملياتي به پايان مي‌رسد، مي‌دانيم مراحل بعدي کار ادامه دارد و تا دشمن هست، جهاد ادامه دارد.
امير حاتمي گفت: ما در منطقه اي هستيم که به دليل شرايط و اهميت آن هرروز با توطئه دشمنان مواجهيم. ايجاد گروه داعش اولين آنها نبود و آخرين اين توطئه ها نيز نيست.
وي ادامه داد: ۶ سال پيش ابتدا گفته مي‌شد که اينها يک گروه مبارز عليه حاکميت يک کشور هستند و مي‌خواستند چهره جنايتکار آنها را پنهان کنند اما امروز بر همه روشن است که با توطئه بزرگي روبرو بوديم که توانستيم آن را شکست دهيم.
وزير دفاع گفت: آنهايي که اين توطئه بزرگ را طراحي کردند باور نداشتند اين توطئه کشف شده و محور مقاومت به سرعت براي مقابله با آنها آماده شود.
امير حاتمي خاطرنشان کرد: اينکه آمريکايي‌ها مي‌گفتند ۲۰تا۴۰ سال طول مي‌کشد تا با اين گروه مقابله شود، پيامي به داعش بود که يعني ما طي اين سال‌ها از شما حمايت مي‌کنيم اما بسيج رزمندگان منطقه آنها را به شکست وا داشت.
وي گفت: پيروزي بر داعش اين پيام را به ما داد که مهم نيست ما چقدر توان داريم مهم اين است که هرچه توان داريم پاي‌کار بياوريم و به خدا توکل کنيم.
وزير دفاع افزود: آنها مي‌خواستند با داعش يک فتنه و تفرقه دائمي در جهان اسلام ايجاد شود اما به کمک مدافعان حرم و محور مقاومت، عکس اين موضوع در حال شکل گيري است و پايه امت واحده گذاشته شده است.
امير حاتمي گفت: امروز براي همه ملت‌هاي منطقه روشن شد که راهي جز مقاومت وجود ندارد.
وي در پايان تصريح کرد: با تمام توان قدرت دفاعي را تقويت مي‌کنيم و به حرف دشمنان گوش نمي‌دهيم و از ديگر توطئه هاي دشمن سربلند بيرون خواهيم آمد.

گزارش تصویری -حضور امير حاتمي در همايش بزرگداشت مدافعان حرم

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط