بی اثر شدن تحریم ها در عرصه دفاعی / پیشرفت های روز افزون نیروهای مسلح غرور ملی را به ارمغان آورده است+ گزارش تصویری

وزیر اطلاعات گفت: پیشرفت های روز افزون نیروهای مسلح در عرصه جنگ افزار های زمینی، هوایی، دریایی و زیر دریایی ها به گونه ای بوده است که غرور و اعتماد ملی را به ارمغان آورده و موجب قطع وابستگی از بیگانگان شده است.  
  به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در مصلی تهران با تبریک چهلمین سالروز فجر انقلاب اسلامی به امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،  ملت شریف ایران اسلامی و نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی اظهار داشت: امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت ها و دستاوردهای جدید نیروهای مسلح در عرصه دفاعی باشیم .
وزیر اطلاعات در ادامه با بیان اینکه از  20 سال گذشته نمایشگاه های متنوعی را در وزارت دفاع و در سطح نیروهای مسلح بازدید کردم گفت: چیزی که امروز شاهد هستیم این است که نیروهای مسلح  از گذشته تا کنون همگی در جهت خود کفائی، رشد و توسعه در عرصه نوآوری و نوپردازی در عرصه نظامی و دفاعی حرکت کردند.
حجت الاسلام علوی با بیان اینکه خود کفائی و اتکا به ظرفیت های درونی در عرصه دفاعی تحریم های این عرصه را بی اثر کرده است، بیان کرد: پیشرفت های روز افزون نیروهای مسلح در عرصه جنگ افزار های زمینی، هوایی، دریایی و زیر دریایی ها به گونه ای بوده است که غرور و اعتماد ملی را به ارمغان آورده و موجب قطع وابستگی از بیگانگان شده است.  
وی با بیان اینکه امروز شاهد پیشرفت های چشمگیری در عرصه صنایع دفاعی هستیم گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نه تنها نیازهای دفاعی و نظامی، بلکه به سمت مرتفع نمودن نیازهای مدنی جامعه اسلامی نیز حرکت کرده اند.
وی با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمائی شکوهمند 22 بهمن گفت: ملت ما همواره با حضوری فوق تصور در صحنه مایه سربلندی نظام اسلامی و سرافکندگی دشمنان شدند.

انتهای پیام/
 

گزارش تصویری- بازدید وزیر اطلاعات از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی

لینک کوتاه: 

ویدئو- بازدید وزیر اطلاعات از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط