بهره گیری از سربازان متخصص در تولیدات دریایی

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: در افتتاح خط تولید تمام ایرانی  موتور الکترو مغناطیس دائم در شهر اصفهان که در سال 1397 انجام شد از نیروهای وظیفه ای که در این حوزه آموزش دیده و از مهارت لازم برخوردار بودند، بکارگیری شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع دریایی، امیر دریادار رستگاری ، رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در دیدار با سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح که در ستاد سازمان صنایع دریایی انجام شد ؛ با تشریح فعالیت های سازمان صنایع دریایی در حوزه های گوناگون شناوری گفت : در سازمان صنایع دریایی با توجه به نیاز های موجود در حوزه سرمایه انسانی برنامه ای اتخاذ شده است تا نیروهای وظیفه ای که از سوی سازمان نظام وظیفه به این سازمان تخصیص داده می شود با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب ومهارت هایی که دارند با ملاحظات حفاظتی مورد بهره برداری قرار گیرند.
وی در همین زمینه ادامه داد: در ابتدای افتتاح خط تولید تمام ایرانی  موتور الکترو مغناطیس دائم  در شهر اصفهان که در سال 1397 انجام شد از نیروهای وظیفه ای که در این حوزه آموزش داده شده  است  و یا مهارت لازم را داشتند  به کارگیری شد.
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: با توجه به کرامت نیروی وظیفه درسازمان صنایع دریایی ، برای نیروهای وظیفه سعی شده است از امکانات رفاهی اعم از خوابگاه های مناسب ، سالن ورزشی و کارشناس مشاور در ستاد و زیر مجموعه های این سازمان استفاده شود .
سردار کمالی نیز در این دیدار با ابراز رضایت از بازدیدی که توسط تیم ستاد کل نیروهای مسلح انجام شد از اقدامات انجام شده توسط سازمان صنایع دریایی در حوزه نیروی های وظیفه تقدیر کرد.
انتهای پیام/
 

گزارش تصویری- دیدار امیر رستگاری با رئیس اداره سرمایه سرباز ستاد کل

 

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
صنایع دریایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط