برگزاری اولین همايش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران با حضور 20 كشور و 35 هلدينگ بزرگ داخلي

نخستین همايش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران با شرکت 20 كشور و 35 هلدينگ بزرگ داخلي ، با حضور معاون اول رئیس جمهور در روز دوشنبه 4 بهمن ماه در منطقه آزاد چابهار افتتاح می گردد.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ مهندس محمد اسلامي دبیر این همایش با اعلام این خبر افزود:بیش از 35 هلدینگ بزرگ کشور در حوزه سرمایه گذاری و زیر ساخت و حضور مدیران ارشد 30 شرکت و موسسه بزرگ از 20 کشور دنیا شامل؛ کشورهای فرانسه، ژاپن، کره جنوبی، چین، آلمان، روسیه، نروژ، هندوستان، اسلواکی، لبنان، فنلاند، بنگلادش، اسپانیا، قزاقستان، ترکمنستان، پاکستان، هلند، ترکیه، افغانستان و سوئد به عنوان مشارکت کنندگان در این همایش شرکت می کنند.
وی گفت:پیرو تأکیدات مقام معظم رهبری و توجه ویژه دولت تدبیر و امید در خصوص توسعه سواحل مکران با توجه به مأموریت های دبیرخانه ستاد توسعه سواحل مکران در معرفی فرصت های اقتصادی منطقه و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی، همایش فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران طی روزها 4 و 5 بهمن ماه در منطقه آزاد چابهار برگزار می گردد.
دبیر همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران اظهارداشت:در این همایش 9 پنل تخصصی در حوزهای زیر ساخت های مالی و اقتصادی، نفت و گاز، صنایع و معادن، نیرو(آب و برق)، گردشگری، محیط زیست و اکوتوریسم دریایی، منطقه آزاد چابهار، حمل و نقل، بنادر و شهرسازی، پتروشیمی، شیلات و کشاورزی به اجراء گذاشته می شود.
مهندس اسلامی گفت:در مراسم افتتاحیه از طرح ویژه توسعه سواحل مکران(فاز پهنه بندی آن)و همچنین اطلس جامع سرمایه گذاری در منطقه رونمایی می گردد.
وی در پایان اظهارداشت: در همایش مذکور وزرای راه و شهرسازی، صنعت ، معدن و تجارت ، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی و برخی ازمعاونین رئیس جمهور، فرمانده هان نیروهای مسلح واستانداران نیز حضور خواهند یافت.
ح.اب1529
انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط