برنامه‌ام تحقق تدا‌بیر فرماندهي معظم كل قوا‌ و سياست‌هاي دولت براي تقويت بنیه دفاعي‌ است

به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، امير سرتيپ حاتمي در نشست با مجمع نمايندگان استان اصفهان با بيان اينكه وزارت دفاع جایگاه ویژه‌ای برای نیروهای مسلح دارد، اظهار داشت: دولت براساس وظيفه، پشتیباني از نيروهاي مسلح را بر‌عهده دارد. ‌

وي با اشاره به تلاش‌ها‌ي شبانه‌روزي مديران و متخصصان صنعت دفاعي براي تحقق اقتصاد مقاومتي و افزايش اقتدار و بازدارندگي دفاعي كشور گفت: تمام تلاش وزارت دفاع، ‌پشتیبانی از نیروهای مسلح  بوده و مديريت انقلابي و جهادي سردار دكتر دهقان در دولت يازدهم شايسته تقدير است.

وزير پيشنهادي دفاع با بيان اينكه برنامه اينجانب تحقق و پیاده‌سازی تدا‌بیر فرماندهي معظم كل قوا‌ و دولت براي ‌تقويت بنيه دفاعي و پشتيباني از نيروهاي مسلح است، تصريح كرد: با توجه به سابقه فعاليت در ستاد كل نيروهاي مسلح با ‌نيازهاي حوزه دفاعي آشنايي دارم و در وزارت دفاع براي افزايش كمي و كيفي توليدات دفاعي در چهار سال اخير تلاش‌هاي موثري صورت گرفته كه نتيجه آن ‌افزايش رضايت نيروهاي مسلح بوده است.

وي با برشمردن مهم‌ترين اولويت‌هاي وزارت دفاع در چهار سال آ‌ينده، از حوزه موشکي به عنوان نخستین اولویت بازدارنده وزارت دفاع نام برد و ادامه داد: ‌دشمن برای خنثی کردن توان موشکی ایران به شدت در تلاش است و وزارت دفاع با شناخت دقيق از تهديدات اقدامات مهمي را در دستور كار دارد.

امير حاتمي با بيان اينكه دشمنان به ويژه استكبار جها‌ني در تلاش‌اند تا قدرت بازدار‌نده ‌حوزه موشکی را از ایران اسلامی بگیرند، تاكيد كرد: تمام تلاش مديران و متخصصان وزارت دفاع استمرا، ‌‌ارتقاء‌ افزايش قابليت‌ها و كيفيت در توليد موشك‌ها خواهد بود.

وزير پيشنهادي دفاع با اشاره به تلاش گسترده دشمن در جنگ الکترو‌نیک و ضد‌موشک خاطرنشان كرد: در وزارت دفاع ضمن رصد فعاليت دشمنان در حوزه‌هاي نظامي، بر افزايش کمیت و قا‌‌بليت‌های موشک‌ها‌ متمركز  شد‌يم تا با ارتقاء توان موشکی كشور، توان بازدارندگي جمهوري اسلامي ايران را چندبرابر كنيم.‌

وي با اشاره به توانمندي‌هاي جمهوري اسلامي ايران در حوزه دريا ادامه داد: امروز ‌در ساخت و توليد شناورهای تندرو به موفقيت‌هاي ‌خوبي دست يافته‌ايم ‌كه مي‌طلبد براي تحركات جديد دشمن ‌قدرت كشور در دفاع دريايي افزايش يابد‌.

وي‌ تاكيد كرد: امروز ‌تدابیر فرماندهي معظم كل قوا در ‌وزارت دفاع جاری و ساری است و براي پشتيباني از نيروهاي مسلح تمام ‌توان خود را به كار خواهيم گرفت.

در اين نشست مجمع نمايندگان مردم اصفهان در مجلس‌‌ توجه بيش از پيش به معیشت كاركنان نيروهاي مسلح به ويژه بازنشستگان، كمك در توسعه ‌ فرودگاه اصفهان و حمايت از فعاليت‌هاي شركت هواپيماسازي ايران مستقر در ا‌صفهان‌ را خواستار شدند و حمايت خود را از برنامه‌هاي امير سرتيپ حاتمي براي پشتيباني از نيروهاي مسلح اعلام كردند.

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط