برای تحول اقتصادی با روش 40 سال قبل نمی توان حرکت کرد

سید مجید هدایت مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی گفت: برای به روز بودن نمی شود با روش 40 سال قبل حرکت کرد بلکه باید با جوانان توانمند و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان به دنبال ایجاد تحول در عرصه اقتصاد باشیم.
مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز دوشنبه در نخستین همایش سراسری هم اندیشی با خانواده بزرگ صبا باتری افزود: برای رسیدن به این مهم باید در راه تحقیقات و پژوهش هزینه های خاصی را متحمل شد.
وی اظهار کرد:به همت و تلاش متخصصان و جوانان توانمند کشور توانسته ایم گام های بزرگی در چرخه اقتصادی با مصرف کمتر انرژی و بهره وری بیشتری برداریم.
مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی گفت: ما مجموعه ای هستیم که با نگاه 20 ساله و بر مبنای برنامه چهار ساله حرکت می کنیم که امسال اولین سال ورود به برنامه دوم چهار ساله ماست.
مهندس هدایت با بیان اینکه توانسته ایم با حرکت در یک مسیر صحیح به بنگاه های بزرگ اقتصادی بپیوندیم، اظهار داشت:با توجه به قدم های بسیار خوب برداشته شده در گذشته و نیز برنامه ریزی های انجام گرفته، کارهای بزرگی برای آینده در پیش رو داریم.
وی افزود: بر همین اساس برنامه هایی برای بهره وری بیشتر با  هدف کاهش مصرف انرژی وساختارهای خوب ومتناسبی برای نیل به این هدف پیش بینی شده است.
ح.اب1529
انتهای پیام***

 

دسته بندی: 
اخبار نظامی
توسعه منابع انرژی(توان)

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط