بدون تفکر بسیجی و اقتصاد مقاومتی برون‌رفتی از مشکلات اقتصادی نخواهیم داشت

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در گردهمایی بسیجیان، هفته بسیج را تبریک گفت و اظهار داشت: در نشستی که چندی قبل مسئولین وزارت دفاع با رهبر معظم انقلاب داشتیم حضرت آقا فرمودند که سلام ایشان را به بسیجیان و کارکنان این وزارتخانه برسانم.
وی در ادامه با تبریک روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: دشمنی دشمنان همیشه وجود دارد و انقلاب دارای ابعادی است که این ابعاد همواره خشم دشمنان را در پی دارد.
سردار دهقان با بیان این مطلب که ایران همواره در یک جنگ تمام عیار با صاحبان زر و زور و تزویر به سرکردگی آمریکاست،‌ تأکید کرد: جمهوری اسلامی باید دائما آماده دفاع از باورها و ارزش‌های اسلامی باشد و این موضوع علاوه بر دفاع مستلزم بازدارندگی است تا دشمن همواره در ترس و واهمه باقی بماند.
وزیر دفاع با بیان اینکه هر دولتی که بر سر کار باشد حضور بسیج امری ضروری و لازم است، تصریح کرد: آحاد ملت ما بسیجی هستند، بسیج تاکنون در یک بستر تکاملی راه خود را طی کرده و به کمال رسیده است.
وی شروع مقابله با رژیم شاهنشاهی را آغاز تولد بسیج دانست و ادامه داد: بسیج پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در قائله‌هایی که رخ داده در میدان بوده است.
سردار دهقان اوج حضور بسیج را در دوران دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: تنها با حضور مردم و بسیجیان بود که توانستیم سرنوشت جنگ را به نفع خود تغییر دهیم.
وی بسیج را تضمین‌کننده حیات و تداوم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: اگر امروز از بازدارندگی و عامل قدرت صحبت می‌کنیم و دشمنان نگران از مقابله با ما هستند ناشی از تجربه و قدرت ملت ایران است.
سردار دهقان با بیان اینکه معتقدیم تنها راهی که می‌توانند ما را از تمام مسائل و گردنه‌های پیش رو عبور دهد اتکا به فرهنگ بسیجی است افزود: فرهنگ بسیجی حرکت انقلاب را تضمین می‌کند.
وی وجه ممیزه بسیج را پیش‌تازی، آمادگی، بصیرت و ایمان در صحنه‌های مختلف عنوان کرد و ادامه داد: آنچه امروز در سوریه، عراق و یمن شاهد آن هستیم این است که ملت‌ها با همین اعتقاد بسیجی‌وار به میدان آمده و با شرورترین نظام‌های جهان مقابله می‌کنند.
سردار دهقان تصریح کرد: فرهنگ بسیجی پیچیده‌ترین کارها را در وزارت دفاع محقق کرده است و من با همین روحیه بسیجی از همکارانم خواسته‌ام که کارهای بر زمین مانده چندین سال گذشته را انجام دهند، برخی کارها قرار بود 20 سال پیش انجام شود که در عرض سه سال گذشته انجام شد.
ح.اب1529
انتهای پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط