با حضور سردار دهقان حرکات نمايشي و مهيج هواپيماهاي جنگنده و پشتيباني ايران،روسيه و لتوني در جزيره کيش انجام شد+گزارش تصویری

با حضور سردار سرتيپ پاسدار دکتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح حرکات نمايشي و مهيج هواپيماهاي جنگنده و پشتيباني ايران،روسيه و لتوني در جزيره کيش انجام شد.
به گزارش اداره کل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛در اولين روز از برگزاري هشتمين نمايشگاه بين المللي هوايي و هوانوردي ايران در جزيره کيش گروه پروازي نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با هواپيماهاي جنگنده اف -14 و ميگ -29 ، گروه پروازي شواليه هاي روسي با 5 فروند هواپيماي سوخو-27 و گروه نمايشي زنبورهاي بالتيک با 6 فروند هواپيماي جت ال-39 از کشور لتوني حرکات نمايشي و مهيجي را به نمايش گذاشتند.
سردار دهقان که در مراسم اجراي نمايش هوايي توسط تيم آکروجت نيروي هوايي روسيه در جزيره کيش حضور داشت، پس از اجراي برنامه توسط اين تيم از نزديک با خلبانان آن ديدار کرده و از هواپيماهاي سوخو-27 تيم آکروجت شواليه هاي روس نيز بازديد به عمل آورد.
گفتني است اين برنامه نمايشي تا پايان برگزاري هشتمين نمايشگاه بين المللي هوايي و هوانوردي ايران در جزيره کيش همه روز بعداز ظهر ادامه خواهد داشت.
ح.اب1529
انتهاي پيام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط