بازدید وزیر دفاع از مراکز نظامی و انتظامی منطقه آزاد کیش+ گزارش تصویری

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که برای افتتاح نمایشگاه هوایی و هوانوردی کیش به منطقه آزاد کیش سفر کرده است از مراکز نظامی و انتظامی این منطقه بازدید کرد.
امیر سرتیپ حاتمی که برای افتتاح نمایشگاه هوایی کیش به جریره کیش سفر کرده است در بدو ورود با حضور در پایگاه پدافند هوایی ارتش ،فرماندهی دریابانی ،فرماندهی انتظامی جزیره ،فروشگاه اتکا،مرکز فرماندهی کنترل و شناسایی دریایی نیروی دریایی سپاه ،از نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات نیروهای نظامی و انتظامی نیروهای مسلح منطقه قرار گرفت .
 در این بازدیدها هر یک از فرماندهان گزارشی از اقدامات نظامی و انتظامی خود در استقرار نظم و امنیت ارائه کردند.
امیر حاتمی در این بازدیدها با قدردانی از خدمات ارزشمند نیروهای مسلح منطقه،گفت: جزیره کیش از لحاظ اهمیت نخستین منطقه آزاد کشور است که پنجره ای بسوی اقتصاد آزاد وهمچنین به دلیل طبیعت زیبای خدادادی آن مقصد گردشگری کشوراست و ان شاء الله در آینده نزدیک به منطقه گردشگری حلال جهان  تبدیل خواهد شد  و از این بابت حفظ و ارتقاء امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش خواهیم کرد  توسعه آن پایدار و همه جانبه شود.
امیر حاتمی در ادامه این بازدید با حضور در شناور دریابانی نیروی انتظامی جزیره کیش در آبهای منطقه حضور یافت و با گشت دریایی از نزدیک در جریان فعالیت های دریابانی قرار گرفت.
شایان ذکر است که نهمین نمایشگاه هوایی و هوانوردی کیش از ۵  تا ۸ آذر با حضور وزیر دفاع و جمعی از مقامات لشکری و کشوری در جزیره کیش برگزار خواهد شد و جنگنده هایی از نیروی هوایی ارتش ،سپاه ، کشور روسیه و لتنونی به اجرای نمایش پروازی خواهند پرداخت.
انتهای پیام/
 

گزارش تصویری- بازدید وزیر دفاع از مراکز نظامی و انتظامی کیش

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط