بازدید مسئولان ارشد نیروهای مسلح از نمایشگاه عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، دبیر اشراف فرماندهی معظم کل قوا و معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح از نمایشگاه عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ج.ا.ا در بازدید از نمایشگاه عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع  با اشاره به ارائه مطالب و محتوا به شیوه های نو و جذاب در این نمایشگاه عنوان داشت: حرکت علمی و هوشمندانه  مدیریت فرهنگی در سازمان عقیدتی سیاسی به خوبی در نمایشگاه عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع مشهود بود.
حجت الاسلام محمد حسنی  با بیان اینکه هر کسی کار خوب را نتواند به خوبی ارائه دهد انگار کاری انجام نداده است اظهار داشت:  این نمایشگاه نمایشگر توانمندی کارخوب سازمان و هم نمایشگر توانمندی آنها در نوع ارائه بود.
وی  با ابراز رضایت از مجموعه عناصر فرهنگی در سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بیان داشت: قطعاً این نمایشگاه ها  برای سازمان های دیگر در نیروهای مسلح می تواند یک الگو و مدل خاص در ارائه محتوا باشد.


 

 
سردار سید مسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح در بازدید از نمایشگاه عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی، وزارت دفاع را مجموعه ای حساس و اثر گذار در نیروهای مسلح و بخش کشوری عنوان کرد.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اظهار داشت:  سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با فعالیت های فرهنگی اثر بخش خود توانست بخش مهمی از مسائل مرتبط با معنویت سرمایه انسانی را مرتفع نماید.
سردار سید مسعود جزایری با ابراز خرسندی از نمایشگاه سازمان عقیدتی سیاسی در ابعاد گوناگون فرهنگی بیان داشت: معرفت افزایی سرمایه های انسانی از جمله کارکنان، خانواده ها، سربازان، بازنشستگان کمک شایانی به نظام جمهوری اسلامی در زمینه های فرهنگی سیاسی خواهد کرد.


 


 


 

سردار محمود تشکری دبیر اشراف فرماندهی کل قوا با عرض خدا قوت و تشکر ازدست اندرکاران نمایشگاه عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی  اظهار داشت: وزارت دفاع به عنوان یک مجموعه شناخته شده در عرصه صنعت و فناوری به خوبی  نقش خود را با تکیه بر سرمایه های  انسانی متخصص ایفا کرده است.
 وی ادامه داد: سازمان عقیدتی سیاسی با تربیت و آموزش این سرمایه های  انسانی توانسته است تعهد همراه با تخصص را در مجموعه وزارت دفاع نهادینه کند و این امر بسیار حائز اهمیتی است  و باعث شده است عناصر وزارت دفاع به خوبی در خدمت نیروهای مسلح باشند.
سردار محمود تشکری اضافه کرد  سرمایه های انسانی امروزه یک مزیت رقابتی برای هر سازمانی است  و در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  این مزیت  با تکیه بر دانش و تخصص و همچنین مبانی اعتقادی و بصیرتی کارکنان مضاعف شده است.
دبیر اشراف فرماندهی معظم کل قوا در پایان این بازدید تصریح کرد: این نمایشگاه نشان داد  سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع  به سرمایه های انسانی از جمله کارکنان، خانواده ها، جوانان و سربازان توجه ویژه و کاملا تخصصی دارد.

 

انتهای پیام /

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط