بازدید فرمانده نیروی دریایی ارتش از صنایع دریایی وزارت دفاع

فرمانده نیروی دریایی ارتش از صنایع دریایی وزارت دفاع بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع دریایی ، امیر دریادار "حسین خانزادی" فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش  در بازدید از قسمت های مختلف  صنایع  سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در شیراز اظهار داشت : ظرفیت سواحل و مناطق دریایی جمهوری اسلامی ایران به گونه ای است که بهره برداری از هواناوها جایگاه خاص خودش را دارد و به سرعت میتواند در ابعاد مختلف توسعه پیدا کرده و فراگیر بشود.
فرمانده نیروی دریایی بیان کرد: امروز برای ما یک روز بسیار مهم و به  نوعی خوشحال کننده است به دلیل تحولی که  در صنعت هواناو  در حال انجام است. به نظر میرسد هواناو وسیله ای بوده است که شاید پیشرو تر از شناورهای دیگر  میتوان  به آن پرداخت . ظرفیت سواحل و مناطق دریایی جمهوری اسلامی ایران به گونه ای است که بهره برداری از هواناوها جایگاه خاص خودشان را دارد و به سرعت میتواند در ابعاد مختلف توسعه پیدا کند و فراگیر بشود.
امیر خانزادی تصریح کرد:  امیدوار هستم که هواناو در حال ساخت با ظرفیت هایی که امروز در این مجموعه وجود دارد ، به ویژه با حمایت و پشتیبانی های سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع  خیلی زود شکل بگیرد .
در همین راستا حمایت های مالی هم از سوی نیروی دریایی آغاز شده است  و انشاالله  تا پایان سال جاری و در بودجه سال 98 هم پیش بینی های لازم انجام  شده است . با عنایت خداوند متعال و همت شما عزیزان بنظر می رسد زودتر از آن  چیزی که برنامه ریزی شده است  کار  سرعت پیدا کرده و به سرانجام خواهد رسید.    فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان ضمن قدردانی از زحمات صنعتگران سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع  بیان داشت :انشاالله در  شرفیابی که  در هفته های آتی محضر فرماندهی معظم کل قوا خواهم داشت از توانمندی ها و ظرفیت های ایجاد شده در سازمان صنایع دریایی محضر ایشان  گزارش خواهم داد و به نظر می رسد که  کار بسیار خوب و حرفه ای در حال انجام است  و با همت شما عزیزان هواناوهای کلاس پیروزان هرچه زودتر به مجموعه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران  ملحق بشوند.
 


انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
صنایع دریایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط