بازدید رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع

دکتر بروجردی در جمع مدیران ارشد سازمان صنایع هوائی وزارت دفاع  گفت: پیشرفتهای موجود درکشور و سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح علیرغم مشکلات و تحریمهای موجود، مبتنی بر فناوریهای نوین جهانی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع هوائی نیروهای مسلح؛ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران را  فرصتی مناسب برای خود کفائی و بالندگی کشور بر شمرد و افزود: مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای کمک به توسعه صنایع مختلف کشور از جمله صنعت هوایی و سازمان صنایع هوایی به کار خواهد گرفت.
دکتر بروجردی با قدردانی از زحمات و تلاشهای متخصصان سازمان صنایع هوائی وزارت دفاع برای نیل به اهداف مورد نظر کشور افزود: سازمان صنایع هوایی سازمانی پرتلاش و دارای نیروهای متخصص است که تلاشهای مؤثر و مطلوبی را با توجه به و ضعیت اقتصادی موجود به نمایش گذاشته است.
امیر سرتیپ بنی طرفی مدیرعامل سازمان صنایع هوائی نیروهای مسلح نیز با عرض خیر مقدم به رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی،  از حضور آنها در سازمان صنایع هوائی تشکر و قدردانی کرد.
مدیرعامل سازمان صنایع هوائی نیروهای مسلح با اشاره به تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  به وزارت دفاع در سال 95 در خصوص لزوم تولید جنگنده بومی در کشور افزود: خوشبختانه ایجاد و توسعه زیر ساختهای مورد نیاز در دستور کار سازمان صنایع هوایی قرارگرفته است .
وی راه اندازی تمام خطوط تعمیر و نگهداری کلیه هواپیماهای موجود درکشور را  از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش و همت کارکنان سازمان صنایع هوایی دانست و  گفت: این توانمندی، کمکی بسیار مؤثر در جهت تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح و صنعت هوایی کشور است.
امیر سرتیپ بنی طرفی همچنین ساخت قطعات صنعت هواپیمایی کشور را با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری از وظایف سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح برشمرد و اظهار داشت : به حمدالله به چنان فن آوری و تکنولوژی دست یافته ایم که بسیاری از قطعات مورد نیاز کشور در سازمان صنایع هوایی طراحی و ساخته شده است.

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع هوایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط