انعقاد تفاهم‌نامه میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و بنیاد تعاون وزارت دفاع

به منظور ارتقای توانمندی و افزایش مهارت نیروی انسانی شاغل و خانواده‌های کارکنان بنیاد تعاون وزارت دفاع تفاهم‌نامه همکاری میان این نهاد و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منعقد شد.

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛ در این تفاهمنامه که به امضای سرتیب ستاد سعید رفیعی مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع و  کوروش پرند رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور رسید؛ دو طرف بر ارتقای توانمندی و افزایش مهارت نیروی انسانی شاغل و خانواده‌های کارکنان بنیاد تعاون وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بهره‌مندی مستمر از ظرفیت‌های موجود در جهت ارائه خدمات آموزشی براساس استاندردهای آموزشی یکپارچه و منسجم ملی و بین‌المللی با تکیه بر آموزش‌های عملی به منظور افزایش سطح دانش فنی و مهارتی گروه‌های هدف تاکید نمودند.

براساس این گزارش به منظور اجرای صحیح و دقیق مفاد این تفاهم‌نامه کمیته راهبری ملی متشکل از نمایندگان طرفین در ستاد و متعاقب آن در سطح استان با عضویت نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل بنیاد و مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و سایر مسئولان ذیربط به تشخیص دو طرف تشکیل می‌شود. همچنین به منظور تدوین آیین‌نامه و شیوه‌نامه اجرایی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های طرفین برنامه‌ریزی، پیگیری، نظارت و عملیاتی کردن مفاد تفاهم‌نامه کمیته مشترکی از نمایندگان سازمان و بنیاد تشکیل می‌شود. گفتنی است، مدت این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا به مدت دو سال شمسی است که تمدید و ادامه فعالیت، بازنگری، تصحیح و یا تغییرات با توافق طرفین انجام می‌شود. ح.اب1529 انتهای‌پیام***

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط