انتقاد متخصصان صنعت دفاعی از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر کشتار مردم مسلمان میانمار

متخصصان صنعت دفاعی ضمن همدردی با مردم مسلمان میانمار، آمادگی خود را برای کمک هاي مردمي اعلام کرده و از مجامع بین‌المللی توقف سریع کشتار مردم مسلمان این کشور را خواستار شدند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع،‌ کشتار دردناک و وحشیانه‌ و سرکوب و کوچ اجباری ده‌ها هزار تن از مسلمانان مظلوم میانمار در چند روز اخیر، دل هر انسان عدالتخواه‌، آزاده و  ظلم‌ستیزي را در هر نقطه دنیا ‌به درد آورده  و مشاهده تصاویرقتل عام  هولناک و سازمان‌یافته زنان، مردان، کودکان و سالخوردگان بی‌پناه و بی‌دفاع، نشان از یک فاجعه عظیم و جدید انسانی در عصر به‌ ظاهر متمدن حاضر دارد.

در این حال صدای هیچ اعتراضی از مدعیان حقوق بشر شنیده نمی‌شود و سکوت معناداری بر فضای رسانه‌‌هاي به اصطلاح آزاد آنها حاکم است. همان‌هایی که به گفته مقام معظم رهبری (‌مد‌ظله العالي) مدعيان حقوق بشر گاهي براي مجازات يك مجرم در يك كشور، جنجال و هياهو مي‌كنند، در مقابل كشتار و آواره شدن ده‌ها هزار نفر از مردم ميانمار، هيچ عكس‌العملي نشان نمي‌دهند.

در سکوت دولت‌هایی که بر سر مسائل واهی با جنجال رسانه‌ای  کار را به سازمان ملل متحد و نسخه تحریم می‌رسانند‌، سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و داعيه داران حقوق بشر در قبال این فجایع موجب حيرت و تعجب است.

ما متخصصان صنعت دفاعی ضمن همدردی با مردم مسلمان میانمار، آمادگی خود برای کمک‌ هاي مردمي و انسان دوستانه به آوارگان وآسيب‌ديدگان اعلام کرده و از مجامع بین‌المللی توقف سریع کشتار مردم مسلمان این کشور را خواستار بوده و ‌بر این باوریم وعده الهی در پيروزي مستضعفین در جهان بی‌شک محقق خواهد شد و روسیاهی ‌و ننگ جنایات ستمگران علیه مردم مظلوم و مستضعف‌‌ میانمار بر چهره كساني خواهد ماند که با همه ادعاهایی که در دفاع از صلح و حقوق بشر دارند، در مقابل اين خيانت سكوت مرگبار پيشه كرده‌اند.     ‌
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط