امیر حاتمی : وزارت دفاع با روحیه بسیجی ، قادر، بیدار ، مستحکم و آماده به کار است

امیر سرتیپ حاتمی ، جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، در جمع کارکنان بسیجی وزارت دفاع ، طی سخنانی با تاکید بر این که کلید موفقیت انسان ها  در گرو درک وظیفه اختصاصی خود در تمامی حوزه ها  می باشد  گفت : اگر بشر با تدبیر و عقلانیت خود بتواند راه های  منجر به یافتن  وظیفه اختصاصی  را بیابد  ، در مسیر الهی با توفیقات روزافزونی مواجه خواهد شد . 

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ، امیر سرتیپ حاتمی افزود : بسیج وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح باید با بهره گیری  ازتدابیر مقام معظم رهبری که دارای مخاطب عام و  خاص می باشد  ، وظایف اختصاصی خود را دریافت و  به نحو مطلوب اجرا کند .

جانشین وزیر دفاع تلاش جهت گسترش  روحیه بسیجی در مجموعه وزارت دفاع را بسیار مهم و حیاتی دانست و تصریح کرد : مقام معظم رهبری در فرمایشات خود لازمه روحیه بسیجی در یک نظام را وجود نیروهای قادر ، بیدار ، مستحکم و آماده به کار تییین کرده اند .  

امیر حاتمی  بابیان این که  مقام معظم رهبری وزارت دفاع را حساس ترین نقطه نظام می دانند که مسئولیت پشتیبانی نیروهای مسلح را به عهده دارد افزود : اگر ما توانستیم وزارت دفاع قادر ، بیدار ، مستحکم و آماده کار داشته باشیم ، روحیه بسیجی را  درآن به وجود آورده ایم .

جانشین وزیر دفاع تصریح کرد  : وظیفه همه ما  به عنوان جزئی از مجموعه وزارت دفاع در سال فرهنگ ، اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی  این است که جهت ارتقای فرهنگ وزارت دفاع ،  روحیه بسیجی را گسترش دهیم و نیروهای مسلح را  با ارائه به موقع محصولات با کیفیت  واز نظر قیمت مناسب تر آماده  کنیم که برای ایفای این ماموریت برنامه چهارساله ای در وزارت دفاع تدوین و به تصویب رسیده است ، لذا وظیفه اختصاصی تک تک ما در وزارت دفاع تلاش همه جانبه و جهادی برای پیاده سازی برنامه مصوب در زمان تعیین شده است .

امیر حاتمی در پایان سخنان خود  ابراز امیدواری کرد :   انشاالله در آینده ای نزدیک ،  تعداد نیروهای بسیجی وزارت دفاع  را از 28 هزار  به 50 هزار برسانیم و مجموعه وزارت دفاع  بتواند وظایف اختصاصی خود را به خوبی انجام  و با طراحی و تولید امکانات مورد نیاز نیروهای مسلح در تقویت اقتدار ملی و تحقق اصل بازدارندگی نقش ویژه خود را ایفا کند .

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط