افزایش شبکه هادیان سیاسی نیروهای مسلح به بیش از 12 هزار نفر

حجت الاسلام و المسلمین قندهاری افزایش شبکه هادیان سیاسی نیروهای مسلح به بیش از 12 هزار نفر را از ظرفیت‌های  سراسری مسئولین و هادیان سیاسی نیروهای مسلح برشمرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ حجت الاسلام والمسلمین قندهاری، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در هشتمین همایش سراسری مسئولین و هادیان سیاسی نیروهای مسلح به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اظهار کرد: این همایش سراسری با شعار «اقتدار ملی و اعتماد عمومی لازمه تحریم های دشمنان» همزمان با تحریم ها تشکیل شده و تبیین دقیق این موضوع در منطقه لازم و ضروری است.
وی در ادامه افزود: فراهم کردن، سمت دهی و همدلی  مسئولین و هادیان، تقویت دیدگاه های سیاسی نیروهای مسلح و ظرفیت ها و ترسیم توانمندی سازمان های عقیدتی سیاسی اهداف هشتمین همایش سراسری مسئولین و هادیان سیاسی نیروهای مسلح محسوب می شود.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  تصریح کرد: هم اندیشی مسئولین و هادیان سیاسی در ایفای نقش بصیرت افزایی در زمان تحریم های ظالمانه آمریکا از دیگر اهداف این همایش است که امیدواریم بتوانیم به اهداف از پیش تعیین شده دست یابیم.
حجت الاسلام والمسلمین قندهاری با اشاره به ظرفیت‌های عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح عنوان کرد: پیش بینی معاونت های سیاسی و ماموریت ها و توسعه آن به صورت عملیاتی، انتشار و تهیه بولتن های سیاسی در 250 هزار نسخه و افزایش شبکه هادیان  سیاسی نیروهای مسلح را به بیش از 12 هزار نفر از ظرفیت‌های  سراسری مسئولین و هادیان سیاسی نیروهای مسلح برشمرد.
وی  روشنگری سیاسی و بهره‌برداری از شبکه های مجازی و ییام رسان را از دیگر ظرفیت‌های عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح دانست.
انتهای پیام/
 
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط