آفریقای جنوبی هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین آمریکائی ها قرار نمی گیرد/ تأکید بر توسعه بلند مدت روابط دفاعی دو کشور

معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از مواضع مستقل آفریقای جنوبی در محافل بین المللی در مقابل یکجانبه گرانی و بویژه رفتار قلدرمابانه آمریکا و حمایت از کشورهای مستقل گفت؛ آفریقای جنوبی نشان داده است که هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین و تبیلغاتی استکبار جهانی بویژه آمریکائیها قرار نمی گیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم محمد احدی  دردیدار با رئیس ستاد نیروهای مسلح آفریقای جنوبی با بیان اینکه در سیاست خارجی و دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران کشورهای آفریقایی ویژه آفریقای جنوبی از جایگاه ویژه ای برخوردارند، گفت:  ملت بزرگ ایران اسلامی همواره به نلسون ماندلا و مبارزات صلح آمیز او در مقابله با تبعیض نژادی با دیده تکریم و احترام می نگرد.
معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از مواضع مستقل آفریقای جنوبی در محافل بین المللی در مقابل یکجانبه گرانی و بویژه رفتار قلدرمابانه آمریکا و حمایت از کشورهای مستقل افزود: آفریقای جنوبی نشان داده است که هرگز تحت تأثیر جوسازی های دروغین و تبیلغاتی استکبار جهانی بویژه آمریکائیها قرار نمی گیرد.
امیر سرتیپ دوم محمد احدی با انتقاد از رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و مبانی حقوقی آمریکائیها در سطح جهان ، به دشمنی و کینه توزی آنها علیه ملت بزرگ ایران اسلامی طی 40 سال گذشته اشاره کرد و گفت: آمریکا در آخرین پرده دشمنی خود با ملت ایران با قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی، نشان داد که به هیچ قیمتی حاضر نیست دست از حمایت همه جانبه از رفتارهای تروریستی در منطقه و جهان بردارد و براین اساس نام سپاه پاسداران بعنوان پیشروترین نیروی مبارزه با تروریستم در منطقه را در لیست گروههای تروریستی قرار داد.
معاون وزیر دفاع در این دیدار ابزار علاقه کرد تا با توسعه روابط دفاعی با کشور آفریقای جنوبی بتوانیم به یک تعامل بلند مدت و راهبردی دست یابیم.
رئیس ستاد نیروهای مسلح آفریقای جنوبی نیز در این دیدار با ستایش انقلاب اسلامی ملت ایران و احترام به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، خواستار توسعه همکاریهای دفاعی دو کشور شد.
انتهای پیام/

گزارش تصویری- دیدار معاون امور بین الملل وزارت دفاع با رئیس ستاد نیروهای مسلح آفریقای جنوبی

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط