دستاوردهای دفاعی

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 298

تامين نیازهای آتی سامانه دفاعی کشور در دانشگاه مالك اشتر/ تبديل فناوري‌هاي نوظهور و كليدي به تجهیزات دفاعی/ توصیه‌ها‌ی فرمانده معظم کل قوا به دانشگاه مالک اشتر ‌

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر با بیان اینکه ماموریت این دانشگاه شکستن مرزهای دانش و تولید فناوری‌های نوظهور و دفاعی است، گفت: دانشگاه صنعتی مالک اشتر  در محورهای پژوهشی  مختلفی چون حوزه‌های انرژی، نانو، فناوری‌زیستی، اپتیک و لیزر، مواد پیشرفته و .... در حال فعالیت است .

كنترل تمام‌ پروازهاي‌ نقاط دوردست با رادارهاي ايراني/ ‌صنايع الکترونيک عامل اصلي تحول و سلسله اعصاب در نيروهاي مسلح است

مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک ایران می‌گوید با همراهي بسيار خوب متخصصين قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا(ص) ‌‌رادارهایی ‌طراحي شده كه ‌‌تمامي پروازها حتي در نقاط دوردست و با سقف پروازي بالا را کنترل می‌کند.

آمادگی برای اورهال جدیدترین موتور هواپیما در دنیا

‌مدیرعامل شركت‌ صنايع هواپيمايي ايران‌‌ گفت: شرکت صها با اندک تغییر در خط تولیدمان می‌تواند هر موتوری را تعمير کند و به جرات می‌توانم بگویم آخرین ورژن موتوری که در دنیا تولید می‌شود را قادریم ظرف 3 یا 4 ماه زیرساخت‌هایش را فراهم کنیم و آن موتور را اورهال کنیم.

نقش سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع در اقتصاد مقاومتي

سازمان توسعه منابع انرژی (شرکت سهامی باتریسازی نیرو) در سال 1368 باالحاق کارخانجات ذوب فلزات و نگین(شماره 2) و کارخانجات باتریسازی فجر نیرو (شماره 3 نور) به کارخانجات کارخانجات باتریسازی صدر نیرو (شماره 1 نیرو) تجدید حیات یافت.

روز به روز بر تعداد بسيجيان وزارت دفاع افزوده مي شود

بسيج يك حركت اجتماعي است كه در هر جامعهاي با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشكال مختلفي در اثر شرايط خاص به وجود ميآيد.

سونامي پوسيدگي دندان كودكان را تهديد مي‌كند/‌اجرای طرح شيارپوش دندان 6 کودکان در وزارت دفاع

كلينيك دندانپزشكي شهيد چمران وزارت دفاع همزمان با هفته بسیج برای نخستین بار ‌در سطح وزارت دفاع و نیروهای مسلح تعداد يك هزار دندان آسياي اول روييده را تحت درمان شيارپوش قرار داده و همزمان آموزش بهداشت و تغذيه صحيح به خانواده‌ها را براي فرهنگسازي انجام خواهد داد.‌

تحمیل جنگ به جمهوری اسلامی واکنش نظام بین الملل به پدیده انقلاب اسلامی بود

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: تحمیل جنگ به جمهوری اسلامی بخشی از واکنش سازمان یافته و خشن نظام بین الملل در برخورد با پدیده نوظهور انقلاب اسلامی بود.

کمیته پزشکی مسابقات، بهترین خدمات را به ورزشکاران ارائه خواهد داد

مدیرعامل بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح و رئیس کمیته پزشکی بیست و دومین دوره رقابت های تکواندو نظامیان جهان(سیزم) از آمادگی کامل این کمیته در ارائه خدمات پزشکی و درمانی به ورزشکاران و هیئت های همراه آنها در رقابت های تکواندو نظامیان جهان خبر کرد.

رقابت های تکواندو نظامیان جهان به بهترین نحو ممکن برگزار خواهد شد

اواخر مرداد ماه سال جاری، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح میزبان مسابقات تکواندو نظامیان جهان است که در قالب رقابت های سیزم در ایران اسلامی برگزار می شود.

میزبان خوبی برای رقابت های تکواندو سیزم خواهیم بود

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مردادماه سال جاری میزبان رقابت‌های تکواندو نظاميان جهان است که اصطلاحا در قالب مسابقات سیزم انجام می‌شود‌.

سازمان های وزارت دفاع

www.ahoorae.com

RSS

feed-image RSS

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز82
دیروز142
این هفته574
این ماه2564
مجموع135726

آی پی بازدیدکنندگان : 54.198.147.221
Unknown ? Unknown Fri 21 Jul 2017 17:13