دستاوردهای دفاعی

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 298

امير سرتيپ دكتر عزتي در ‌جشنواره ‌جوان سرباز ‌وزارت دفاع:‌
جوانان با غيرت هميشه آماده جانفشاني در راه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند

معاون ‌‌منابع انسانی وزارت دفاع با انتقاد از ‌هجمه برخي سايت‌ها نسبت به خدمت مقدس سربازي گفت: جوانان باغيرت ايراني بدون توجه به اين موارد هميشه آماده جانفشاني در راه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

به گزارش روابط عمومی ‌وزارت دفاع، امير سرتيپ دكتر نصرالله عزتي در ششمین جشنواره ‌ جوان سرباز و سومین همایش فرماندهان وزارت دفاع كه به ميزباني سازمان صنايع هوايي برگزار شد، ‌با تأکید بر مقدس بودن خدمت مقدس سربازي، از یادگیری، جانفشاني براي ارزش‌ها، احساس مسئولیت‌، اعتماد به نفس، ‌خوداتكايي‌، قانون‌پذیری‌، صبر و تحمل و نظم به عنوان مهم‌ترین ویژگی‌های دوره سربازی در نظام جمهوري اسلامي ايران نام برد و افزود: شاید دوران سربازی در مقایسه با روند و روال زندگی شخصي كمي سخت‌تر باشد، اما قطعاً شرایط ‌جوان‌هایی که در حال حاضر دوره خدمت سربازي را طي مي‌كنند با جواناني كه تو‌فيق حضور و شركت در دوران دفاع مقدس و جبهه‌هاي جنگ را داشتند، ‌قابل مقايسه نيست.

معاون‌ ‌‌منابع انسانی وزارت دفاع در ادامه با تأکید بر اینکه انس و الفتي كه در دوران خدمت وظيفه بين جوانان به وجود مي‌آيد بسيار لذت‌بخش و ارزشمند است، اظهار داشت: دوران خدمت مقدس سربازي بسيار ارزشمند و مغتنم است لذا هيچ گاه جوانان ايران اسلامي نبايد فكر بكنند كه اين دوران اتلاف وقت است و كساني كه چنين مواردي را مطرح مي‌كنند خائن به نظام جمهوري اسلامي ايران محسوب مي‌شوند‌.

وي با انتقاد ‌هجمه برخي سايت‌ها نسبت به خدمت مقدس سربازي خاطرنشان كرد: امروز شاهديم‌ که سایت‌های بسیاری‌، هجمه به خدمت سربازی را در دستور کار خود قرار داده‌اند‌ كه به طور قطع اين موارد از طرف دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران مطرح مي‌شود چرا كه آنان از هر فرصتي براي ضربه زدن به كشورمان استفاده مي‌كنند.

معاون ‌‌منابع انسانی وزارت دفاع متذكر شد: متاسفانه مطالب برخي سايت‌ها عليه خدمت مقدس سربازي است و كمتر به ارزش و اهميت خدمت سربازي مي‌پردازند اما جوانان باغيرت و برومند ايراني بدون توجه به اين موارد هميشه آماده جانفشاني در راه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

‌‌‌امير دکتر عزتی ‌نظم و انضباط را از مهمترين ويژ‌گي‌هاي دوران خدمت سربازي نام برد و گفت: به تمام فرماندهان توصيه مي‌كنم تا حد امكان از افسران و درجه داران وظیفه با توجه به تخصص و مهارتشان، از آنها استفاده كنند.‌

در پايان اين مراسم با حضور معاون منابع انساني وزارت دفاع، جانشين سازمان صنايع هوايي، معاون تبليغات و روابط عمومي وزارت دفاع، رئيس اداره عقيدتي سياسي سازمان صنايع هوايي، نماينده معاونت فرهنگي و تبليغات ستاد كل نيروهاي مسلح و نماينده نيروي انتظامي‌ از 45 سرباز نمونه و 15 فرمانده برتر تجليل شد.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم با دعوت از مادر سرباز شهید محمدرضا عباسی از سربازان وظیفه وزارت دفاع که در دوران دفاع مقدس به درجه شهادت نائل آمد از وی تجلیل شد. اجرای سرود توسط گروه سرود نیروی هوایی ارتش و ده ها برنامه فرهنگی هنری از دیگر یخش های ششمین جشنواره جوان سرباز وزارت دفاع بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سازمان های وزارت دفاع

www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز82
دیروز142
این هفته574
این ماه2564
مجموع135726

آی پی بازدیدکنندگان : 54.198.147.221
Unknown ? Unknown Fri 21 Jul 2017 17:07